Науковці тестують новий літак з v-подібними крилами, і він просто вражає свідомість!

Фахівці з авіакомпанії KLM спільно з Делфтським технологічним університетом представили свій новий проєкт — літак, в якому пасажирські місця знаходяться навіть всередині крил!

Така нестандартна конструкція дозволить не тільки зробити транспортний засіб більш стійким, а й збільшить ефективність використання палива, вважають інженери.

Повітряне судно назвали Flying-V через його V-подібної форми, і, якщо проєкт вдасться, він стане першим літаком, в якому пасажири сидять навіть в крилах.

Зараз інженери готують прототип, щоб представити його вже цієї осені, тоді фахівці і звичайні глядачі зможуть оцінити інтер’єр і зовнішній вигляд літака. Після того як дизайн і пристрій літака будуть затверджені, інженери почнуть проєктування.

На виготовлення літака буде потрібно кілька років, і тільки тоді, Flying-V буде доступний для комерційного використання. Крім пасажирських сидінь в крилах, інженери хочуть встановити туди паливні баки і відділення для зберігання багажу.

Згідно з розрахунками, Flying-V буде володіти функціоналом, який можна порівняти з Airbus A350, але витрачати на 20% менше палива. Розмах крила у нього буде такий же, як і в A350, тому літак зможе використовуватися в стандартних аеропортах.

Flying-V буде приводитися в рух двигунами турбовентиляторів, але зараз прототип призначений для роботи на керосиновому паливі.

Представники KLM вказують, що на цей момент готовий лише зменшений тестовий зразок моделі Flying-V з технічними документами. Однак фахівці з Делфтського технічного університету працюють над створенням повноцінної моделі кабіни авіалайнера.

А вам подобається такий літак?

 

Lida
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: