Навчилася робити правильно! Пельмені тепер у мене дуже соковиті і смачні

Пельмені – це смачна м’ясна страва, яка подобається майже всім.

Часто цю страву називають холостяцькою, адже можна придбати в магазинні чергову пачку пельменів та зварити всього лиш за 10 хвилин. Але магазинний продукт ніколи не зрівняється з домашньою стравою.

 Та й і якість придбаних страв вселяє певні сумніви. Напівфабрикати з магазинних прилавків краще не вживати. Не у всіх господинь є час на те, щоб приготувати тісто, а потім ще й ліпити пельмені, до того не у всіх вони виходять смачні. Ми вам розповімо, як приготувати смачні та ніжні пельмені за оригінальним рецептом.

Основні поради з приготування:

Щоб отримати ніжне та еластичне тісто на пельмені, під час його приготування обов’язково слід додати соняшникову олію. Саме цей один інгредієнт допоможе вам отримати бажаний результат, та й сформувати з нього пельмені буде значно легше – таке тісто не липне, легко розтягується та й взагалі не розварюється. За бажанням можете додавати рослину олію і до тіста для вареників. 

Пельмені будуть більш соковиті, якщо правильно приготувати фарш: замість сала краще додати бульйон або вершкове масло. Ви отримаєте дуже смачну м’ясну начинку. 

Також під час варіння самих виробів, можете ще додати декілька ложок соняшникової олії в каструлю.  Пельмені не злипнуться, а тісто буде м’якшим.

Якщо ви їсте пельмені з бульйоном, то додайте до нього зелень, лавровий лист та вершкове масло.

Смачного!

Як Ви готуєте пельмені?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector