Навіщо мити підлогу водою з сіллю

Мию підлоги марлею без швабри, у воду додаю сіль. Спробувала мити підлогу сольовим розчином. Тепер жартую, що сіллю можна змити навіть гріхи.

У магазинах побутової хімії можна знайти безліч засобів для прибирання будинку. Вони доступні, але, на жаль, в основній своїй масі небезпечні.

Є альтернатива, старий народний засіб – звичайна сіль. Вона відмінний помічник в прибиранні будинку. Підходить для ламінату, кахельної плитки, лінолеуму і пофарбованих водостійкою фарбою поверхонь, майже універсальна. Розглянемо всі її плюси.

Чим мити підлогу в будинку

  1. Сольовий розчин дуже добре відмиває різні види забруднень і видаляє плями. Навіть пил не так сильно прилипає до поверхонь, оброблених сольовою водою.

    Для боротьби з плямами сольовий розчин повинен бути дуже насиченим, таким що роз’їдає. Дуже добре в нього додати ще трохи соди, половину від кількості солі. Вона відмінно впорається із забрудненнями на побутових кухонних поверхнях.

    Однак дотримуйся запобіжних заходів. Проводити процедури з сіллю потрібно в рукавичках, щоб вона не заходила в відкриті тріщини і подряпини на руках. Слід уникати обробки сіллю мармуру, граніту і ламінованих поверхонь. Розводити сіль слід в теплій воді, щоб вона повністю розчинялася, не залишала розводів.

    Пошепки

  2. Сіль – хороший дезінфектор. Допомагає усунути джерела інфекцій і мікроби. Особливо незамінна для сімей з маленькими дітьми. Не викликає алергії і побічних реакцій.

    Якщо когось з домочадців здолала застуда, миття підлоги з сіллю допоможе. В процесі миття очиститься не тільки поверхня підлоги, але і продезінфікуєте повітря в кімнаті.

  3. Також сіль володіє енергетичними властивостями. Розсипана в будинку сіль – до сварки. А ось очищення солоною водою – до добра. Сіль очищає погану атмосферу в будинку, звільняючи місце для гарної.

    Перед проведенням прибирання рекомендується відкрити вікна, щоб в кімнаті був протяг. Підлогу потрібно мити від вікна до порогу, тим самим проганяючи негатив зі свого будинку. Після слід помитися під проточною водою і випрати одяг, в якому проводилося прибирання.

Також можна насипати по 3 столові ложки солі в невеликі мисочки або пакетики і поставити відкритими у всіх кутах будинку. Через три дні після очищення будинку сіллю, викинь її в сміття і винеси з дому. Бери ці рекомендації на замітку.

Якими засобами ви миєте підлогу вдома?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector