Навіщо потрібні стосунки, в яких ми тільки те й робимо, що чекаємо

Постійне очікування, яке тримає в напрузі, відчуття тривоги не покидає, оскільки ти не знаєш, чого очікувати від завтрішнього дня…

Дивишся на годинник, переглядаєш виклики, чи часом там немає пропущеного від нього… В голові постійні сумніви, виправдання його вчинків, хіба на це ти заслуговуєш? Про таке кохання мріяла і читала в книгах? 

«Щось сьогодні так холодно, та й і я після роботи, певно, їду додому, краще завтра зустрінемося», – на тому кінці слухавки промовив кремезний брюнет, який сідає у свою автівку. Тут одразу чути жіночий голос, який просто б’ється в істериці: «Я вже не хочу чекати, чому так? Я на тебе чекаю вже три роки, а ти не маєш для мене вільних п’яти хвилин, щоб хоча б просто побачитися?! » Чоловік просто важко зітхає й кладе слухавку. Йому остогидли її постійні дорікання, що ці жінці потрібно від нього?

Жити очікуваннями важко. 

Особливо коли потрібно очікувати людину, без якої ти не уявляєш своє життя. Ти думаєш, що згодом ви станете найближчими, найріднішими, а він постійно робить кроки назад, просто вислизає, що ще більше втомлює. Очікування навіть в повсякденному житті не приносять нам ніякого задоволення, просто уявіть ситуацію: ви приходите втомлені додому, холодильник порожній, тому вирішуєте замовити доставку піци. Ця година очікування їжі здається вічністю.

Ми стараємося постійно уникати ситуацій, які вимагають від нас терпеливості. Навіть замовлення оплачуємо онлайн, щоб менше стояти в черзі. Час – це наша найбільша цінність, тому його потрібно цінувати, плекати, берегти. Нас дратують ситуації, коли ми довго чекаємо автобус, стоїмо в держустанові в черзі, але чому тоді ми допускаємося такої помилки в особистому житті?

Зазвичай це роблять жінки, можна сказати, це наша розвага – постійно чекати на чоловіка. Думати, коли він зробить перший крок, коли наважиться на щось більше, коли просто захоче бути поруч завжди. При цьому ми ще й щиро віримо в те, що цей час точно настане.

А в чоловіка натомість підготовлений цілий список речей, які допомагають відкладати те, чого так чекає жінка.

Пошепки

У нього ж «все складно».І криза у нього – то середнього віку, то середнього зросту, то фінансова, то екзистенціальна. А ще – проблеми на роботі, проблеми в друзів, всім потрібно допомагати, всюди він потрібний, а ти просто маєш бути поруч і не вимагати нічого. Ці постійні вигадки «поки не готовий». І його, безумовно, «можна зрозуміти».

А ще моє улюблене: коли він просто зникає і нічого не пояснює. В один момент наче розчиняється, ні дзвінків, ні повідомлень, проходять дні, тижні…. і от посеред ночі дзвінок, який змушує серце вилітати з грудей: «Ніч… Думаю про тебе… Спиш?» Жінка в цей момент думає, що він дійсно не уявляє без неї свого життя, думає кожну ніч про неї, просто не наважується написати, боїться відмови, тому не робить перший крок. Але насправді все значно простіше – йому абсолютно байдуже, він навіть не париться з цього приводу.

І щоб не випускати вас з довгого повідка, знову дає про себе знати, щоб ви думали про нього, страждали, не підпускали до себе інших…

Очікування поглинає без залишку, воно ревниво і не дозволяє відволікатися.

Стосунки, в яких ми постійно когось чекаємо – це той же нескінченний зал очікування. І виходу з нього тільки два.

1. Не чекати. Почати жити для себе, робити те, що вважаєте за потрібне, припинити вимагати від нього того, чого він не зможе вам ніколи дати. Переставте акцент з чоловіка на хоббі, на речі, які приносять задоволення тут і зараз, і не змушують чекати. Згодом ви зрозумієте, що і без нього життя прекрасне…Нехай він тепер бореться за ваші стосунки, якщо ви дійсно йому потрібні.

2. Не чекати. Розірвати ці стосунки раз і назавжди. Не давати другого, третього шансу, просто припинити ці страждання.

Не вбивайте свій час не людей, які цього не заслуговують. Запам’ятайте, що хороших, потрібних людей зазвичай не потрібно чекати!

Ви згодні з думкою автора?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector