Навіщо робити розтяжку вранці

Користь розтяжки незаперечна! Вона покращує гнучкість і координацію, сприяє формуванню красивої фігури, покращує здоров’я.

Ранкова зарядка відмінно знімає всю сонливість і млявість! Ми вам розповімо, як робити розтяжку вранці, щоб отримати максимальну користь. 

РАНКОВА ЗАРЯДКА ДЛЯ ЖІНОК

 Користь ранкової розтяжки:

  • Покращує силу і витривалість. Як показали недавні дослідження, інтенсивне розтягування м’язів навіть без будь-яких додаткових навантажень підвищує показники їх сили та витривалості. 
  • Знижує ризик травм. 
  • Покращує якість рухів.
  • Знімає болі в спині. Болі в нижній частині спини і попереку — дуже поширене явище серед людей з низькою гнучкістю. 
  • Покращує стан всього опорно-рухового апарату. 
  • Покращує циркуляцію крові. 

Основні вправи:

  1. Розтяжка головою вниз. Ноги помістити на ширині плечей. Нагніться вперед, закруглюючи спину. Грудна клітка має бути розправлена, руками тягніться до ніг. В нижній точці затриматися на декілька секунд та повільно повернутися в початкове положення. Повторити 5-7 разів.

  2. Стретчинг спини і ніг. Сядьте на підлогу та витягніть ноги вперед. Потрібно обхопити ступні руками. Не робити при цьому різких рухів та не просити сторонньої допомоги. Лише при стабільному і неквапливому виконанні цієї вправи вона принесе справжню користь твоєму організму.

  3. З однією ногою вгорі. Обіпріться лівою рукою об підлогу та підніміть праву ногу вгору, при цьому притримуйте її правою рукою. Для виконання цієї вправи обіприся лівою рукою об підлогу і підніми праву ногу вгору, притримуючи її правою рукою.

  4. Розтягування м’язів спини й преса. Зробіть глибокий вдих і різкий видих. На видиху спину потрібно округлити, максимально втягніть живіт і стисніть сідниці. Затримайтеся в цій позі на 8-10 секунд, потім прогнути спину в попереку і підняти голову вгору. Після цього поверніться в початкове положення і вдихніть.

Ніщо краще не впливає на жіноче здоров’я, ніж ранкова розтяжка.

Будьте красивими і гнучкими!

Ви робите зарядку вранці?

Загрузка ...

цікаво