Навіщо садити саджанці огірків з кропивою і подорожником

Популярність огірка не варто заперечувати. Це чудовий свіжий і смачний овоч, який споживають усі.

Чудові вони і у свіжому, і в солоному, і в маринованому вигляді. Кожній господині хочеться виростити чудовий урожай цих корисних плодів. Тому літній сезон важко уявити без цього овочу. 

Сьогодні ми вам розповімо, як вирощувати огірки на відкритому ґрунті, щоб отримати гарний врожай. 

ВИРОЩУВАННЯ ОГІРКІВ У ВІДКРИТОМУ ҐРУНТІ

Огірки переважно садять у ґрунт, який до цього був удобрений перепрілим гноєм або торфом. Також можна використовувати кропиву або подорожник під час посадки. Огірки будуть чудово рости, якщо в кожну лунку перед посадкою додати цих суміш цих рослин. 

Користь такої суміші полягає в тому, що кропива містить безліч макро- і мікроелементів, які створюють сприятливе середовище для зростання огірочків. Калій міститься у великій кількості в подорожнику. Але подорожники слід використовувати без корінців. 

Рослини потрібно подрібнити садовими ножицями. Ці рослини перепрівають та віддають огірками тепло й корисні мікроелементи. 

Пошепки

Не забувайте перекопувати грядку. Ґрунт повинен бути пухким та вологим, також можна обробити його мідним купоросом. У готову лунку потрібно додати суміш кропиви та подорожника. Ефект буде не гірший, ніж від хімічних добрив та небезпечних добавок. 

Після цього ретельно полити лунку та помістити в ній огірки. Все ретельно присипати землею і знову полити теплою водою. 

Зверху мульчуємо все сіном, щоб зберегти вологу в ґрунті. Також під мульчею будуть розмножуватися черв’ячки та інші корисні для рослин мікроорганізми.

ЩО ЛЮБЛЯТЬ ОГІРКИ

  1. Огірки люблять тепло. Огірки висівають тоді, коли вже не слід чекати заморозків, а ґрунт нагрівся до 14 градусів. Оптимальна температура для овочу не повинна перевищувати 28 градусів. 

  2. Огірки люблять хороше харчування. Перед посадкою огірків ґрунт повинен бути добре удобрена заздалегідь. Використовуйте свіжий перегній та не забувайте закопувати в землю органічні добрива. Між рослинами необхідно залишати відстань не менше тридцяти сантиметрів
  3. Огірки люблять велику кількість вологи. Коренева система огірків потребує великої кількості вологи, але огірки не можна поливати з-під шланга, особливо в сонячну погоду. Це потрібно робити ввечері і лише під корінь. 

Яких правил ви дотримуєтеся для вирощування огірків?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector