– Навіщо ти сина на весілля взяла? Ми ж дітей не запрошували! Ти зіпсувала мені свято!

У мене є синочок Артем. Йому два рочки. Попри свій вік, він у мене дуже тямущий і спокійний. Золото, а не дитина. Ми його частенько возимо із собою на різні заходи і ще ніколи не траплялося нічого непередбачуваного.

І ось нещодавно у моєї сестри було весілля. Вона ще із самого початку категорично заперечила, коли я повідомила, що візьму із собою дитя. Вона в мене дітей не дуже любить, тож і празникування проводила у стилі “чайлд-фрі”. Я, як щаслива матуся, такі погляди зовсім не підтримую. Готова була взяти Артемка із собою, але зрозуміла, що це свято сестри, тож я повинна поважати її думку. Залишила сина з подругою.

Але напередодні самого весілля моя знайома, яка погодилася стати нянею на одну ніч, повідомила, що вона захворіла. Подруга довго вибачалася, але ж ми дорослі люди й прекрасно розуміємо, що не застраховані від подібного. Я сказала, що нічого страшного не сталося, а сама сіла мізкувати.  У мене вже все готове. Залишалося тільки виспатись і зранку їхати на весілля. Так, а з Артемком що робити? 

Іншого виходу не було: або не йти взагалі, або брати із собою дитину. Навіть не зала, через що сестра образиться більше. Нічого, не вижене ж вона нас із власного весілля.

Відгуки - Організація весілля від Оксани Цапук у Рівному та Луцьку

Зять. до слова, у нас людина заможна. Думаю, глянути буде на що. Я довго думала ,чи варто попереджати сестру про те, що приїду з дитиною, але вона була настільки заклопотана, що я вирішила йти ва-банк.

А дарма. Коли Дарина побачила Артема, то влаштувала мені скандал. Вона кидала нам у слід образливі слова і звинувачувала мене в тому, що я зіпсувала її весілля.

– Навіщо ти сина взяла? Я ж заздалегідь попередила, що дітей тут бути не має. Чому інші могли дослухатися, а ти ні? Ти все зіпсувала!

Пошепки

Мені стало ніяково. Невже я зробила щось незаконне?  Син просто мовчки стояв, кліпаючи очима і не розуміючи, що від нього хоче тітка. Я не могла збагнути, чим саме зіпсувала празник молодятам. Але далі було тільки гірше.

– Забирай дитину і йди зі свята. Куди? Мене не цікавить куди. Правила були для всіх одні,- заявив мені новоспечений зять.

Я аж дар мови втратила. Це нормально взагалі? Я намагалася поговорити з Дариною, але вона навіть не захотіла вислухати, чому все сталося саме так. Всім байдуже. Мене просто вигнали з весілля, тому що я прийшла з Артемом.

Це побачила моя мама. Не витримала.  Забрала у мене сина і поїхала з весілля доньки. Я залишилася з  татом чисто з поваги. Хоча мені вже нічого не хотілося. Про який святковий настрій могло йтися? 

Дарина й досі зі мною не розмовляє. Чекає вибачень. А я винною себе не вважаю. Хочу глянути на неї, коли вона сама стане мамою. Може, тоді щось і зміниться. Побачимо.

Чи варто мені просити вибачення?

А як вчинили б ви?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector