– Забереш свою? Вона на ногах вже ледь тримається. – Ви її напоїли?! Вона ж вагітна! – Вперше чую

Оля ще в підлітковому віці мріяла про багате та красиве життя, тому завжди доглядала за собою, слідкувала за модою, адже хотіла одружитися лише із заможним чоловіком.

З Назаром Оля познайомилася минулого року і він був втіленням всіх її мрій – і йдеться взагалі не про зовнішність чи характер: у нього була трикімнатна квартира в центрі столиці, дорогий автомобіль, власний бізнес – мережа магазинів з доставленням квітів. Після декількох побачень вона вирішила “Він повинен зі мною одружитися”.  

На побаченнях вона була немов справжня актриса, включала всю свою чарівність. Оля – красива дівчина, тому, звичайно, Назарові вона  також сподобалася. З часом він став знайомити її зі своїми друзями, говорив, що, можливо, майбутня наречена. А сама Ольга просто сяяла від щастя. 

Правда, було дещо, що дівчині взагалі не подобалося. Серед близьких друзів Назара на одній з вечірок була молода незаміжня і дуже ефектна дівчина, яка дуже себе облесливо з ним поводилася. Оля одразу зрозуміла, що це її суперниця. Дівчина дуже ревнувала молодика й боялася втратити й через це пішла на крайнощі – заявила йому, що вагітна. 

Звісно, вагітною вона не була. Вирішила піти на «авось». Думала, що вони швидко одружаться, а там може і дійсно завагітніє. Назар, звичайно зробив Олі пропозицію і почалися швидкі приготування до весілля. Адже коли наречена при надії, відтягувати нема куди.

Оля одразу побігла до своїх подруг вихвалятися дорогою каблучкою, яку їй Назар подарував на заручини, зібрала дівчат в барі і святкувала на радощах з червоним напівсолодким. Оскільки свято було в честь Олі, вона перебрала з алкоголем найбільше. Тоді одна з подруг зателефонувала Назару:

– Привіт, забереш свою? Вона вже не в змозі сама додому добратись!  

Назар приїхав одразу ж.

– Чому вона у такому стані? Вона  ж вагітна! – розхвилювався чоловік.

– Ой, про вагітність вона нам нічого не розповідала. Лише про те, що ти й пропозицію зробив і скоро буде весілля, от ми і вирішили відсвяткувати. 

Пошепки

Тоді Назар одразу запідозрив, що Оля може його обманювати. Наступного дня майбутня наречена ледь проснулася з похмілля. Назар тоді дав їй прийти до тями і вручив тест на вагітність, щоб вона довела йому про те, що виношує дитину. 

От тоді Оля розплакалася і призналася у своїй брехні: 

– На тебе там ця знайома твоя так дивилася, що я побоялася, що вона тебе в мене забере! Треба було діяти! 

– Взагалі, про кого ти говориш? – не розумів Назар.

– Ну та красуня, в ресторані! – сказала Оля.

– Ти геть втратила клепку. Замість того, щоб придумувати вагітність, можна було просто зі мною поговорити. Та красуня з ресторану – моя двоюрідна сестра, яка навчається в Англії і приїхала на канікули сюди. А від тебе я такого не очікував. Ти що не розумієш, що діти – це святе, і робити всякі такі хитрі маніпуляції з вагітністю просто огидно. 

–  Сестра? Пробач мені! – Оля була шокована від почутого.

– Ой, Олю, а я вірив тобі. Поки що весілля скасовується, мені треба гарно все обдумати і прийняти рішення. 

Весілля не було. І не в наступному місяці й не пізніше. Назар зрозумів, що більше не зможе довіритися жінці, яка обманом хотіла з ним одружитися. І тепер він задумався про матеріальну сторону її ставлення. Можливо, вона взагалі його і не кохала. Не захотів будувати Назар майбутнє з цією жінкою.

Що ви думаєте з цього приводу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector