Навіщо встановлювати біде та як ним користуватися

Щоб убезпечити себе від великої кількості захворювань, потрібно банально дотримуватися правил гігієни.  До цього нас привчають ще з дитячого садка. Окрім миття рук перед їжею, є ще одне важливе питання – похід  в туалет. 

В Європі вже давно популярним є таке пристосування, як біде. Його розташовують поруч з туалетом, але чи дійсно воно є необхідним в щоденному догляді? 

ЯК КОРИСТУВАТИСЯ БІДЕ

Ззовні біде дуже схоже на звичайний унітаз, однак цей сантехнічний пристрій оснащений ще краном з подачею води. Саме цей фонтанчик використовують для інтимної гігієни після відвідування туалету.

Зазвичай біде використовують для очищення інтимних місць після того, як справив велику нужду. Це чудовий метод для підтримання гігієни, який легкий та практичний у використанні. На жаль, в старих будинках ванні кімнати мінімальних розмірів, тому у них для біде немає місця, тому там можна використовувати чудову альтернативу – гігієнічний душ.

А от якщо ви проживаєте в новому житлі з просторими квадратними метрами, то можете сміло встановлювати біде, адже в цього пристою є велика кількість переваг.

М’який догляд

Біде дозволяє делікатніше очистити інтимні місця, на відмінну від туалетного паперу. Сухе протирання останнім може стати причиною травмування та роздратування шкіри. Біде є справжнім порятунком для вагітних жінок, людей після операцій, оскільки часте використання туалетного значно погіршує стан шкіри в цьому місці.

Чисті руки

Пошепки

Біде забезпечує гігієну рік, оскільки після використання туалетної бумаги багато шкідливих бактерій на шкірі рук, які потім можуть лише погіршити стан здоров’я. До того ж після використання гігієнічного душу ви отримаєте відчуття свіжості та чистоти. 

Порятунок при геморої

Фахівці радять використовувати гігієнічний душ при геморої та інших запальних захворюваннях, оскільки стимуляція теплим струменем води покращує  циркуляцію крові. Чудовий варіант, який ще й запобігає розвитку нових гемороїдальних вузлів.  

Економія і екологічність

Біде є чудовою альтернативою туалетному паперові – кращим метод зберегти навколишнє середовище. Ви тільки подумайте, що під час виробництва одного рулону туалетного паперу використовується 140 л води та 0,5 кг деревини. Окрім цього, ви ще й непогано заощадите на покупці туалетного паперу. 

Що Ви думаєте з цього приводу?

 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector