Навіть хвороба сина не зупинила невістку. Зібралась і поїхала до Єгипту з подругами. Такого я від неї не чекала

Коли Максим привів Лізу я дуже здивувалась. Звичайно, мій син розумний, гарно навчався і має достойну роботу. Але ця дівчина з іншого світу. Її тато місцевий багатій. Вона вдягнена, наче лялька, постійно з ідеальною зачіскою та манікюром, має автівку дорожчу за нашу квартиру.

 – Сину, ти ж таку не подужаєш? Завжди почуватимешся зайвим в її світі.

 – Мамо, ти помиляєшся. Насправді Ліза добра й проста дівчина. А її тато починав звичайним робітником. Він обіцяв і мені допомогти. Працюватиму в сімейному бізнесі, він дуже цінує молодих і цілеспрямованих.

Врешті я вирішила не втручатись. Мовчки спостерігала, як міс син перетворився на песика, котрий прислуговує тій родині. Він робив усе для них, міг посеред ночі поїхати за першим викликом, коли свекор, наприклад, хильнув десь зайвого. На мене ж Максим уваги вже не звертав. 

 – Сину, ти ж розумієш, гроші не головне!

 – От того, що ти так думаєш – їх в нас ніколи й не було.

Весілля свати влаштували дуже вишукане, все оплатили. Потім планували відправити молодих на Мальдіви. Та почалась війна і плани змінились. Батьки Лізи відразу виїхали до Іспанії. Молодих також хотіли забрати. Та Максима вже не випустили та тоді всі вирішили, що він залишиться в Україні, аби контролювати бізнес.

Ліза залишилась з моїм сином, та увесь час скаржилась через це. Хоча не знаю, що їх бракувало. Як і раніше продовжувала розважатись і мало не кожні три місяці їздила на море. Мені було вкрай неприємно. Бачила, як змарнів Максим, він працював цілодобово, аби доказати тестю, що здатен на більше.

 – Тобі не прикро, що Ліза постійно кудись їде?

 – Розумієш, вона так звикла. Вже коли з’являться діти – зміниться.

Пошепки

 – А ти впевнений, що вона схоче дітей? Що зможе їх доглядати?

Син замислився. Та натякнув, що йому ці розмови не подобаються. І ось нещодавно сталася одна неприємна подія. Максим захворів на грип. І так важко, що температура кілька днів була під 40. Я страшенно налякалась. Приїхала до сина – і бачу картину: Максим лежить в ліжку, ледве дихає, а Ліза валізу збирає, сукні передивляється.

 – Ліза, ти куди? 

 – Їду з подругами на море, відпочити трохи.

 – Від чого відпочити? Ти ж нічого не робиш?

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Вона мовчала, але дивилась на мене з докором. Я підійшла до Максима, він палав. Викликала швидку. За цей час невістка пішла. Як мені було неприємно. Врешті сина забрали до лікарні, виявилось в нього вже двостороння пневмонія. Якби я не прийшла – могло б статися страшне. 

Потім я кинулась, хотіла щось приготувати. Та в молодих вдома порожній холодильник, ніде навіть картоплини не знайти. Ліза жахлива господиня. Довелось поїхати додому, зварити бульйон. 

Не знаю, але не такої долі я хотіла синові. Поруч із ним людина, на котру не можна покластися. Вона ніколи не буде нормальною дружиною та матір’ю. Хочу вмовити Максима розлучити. Хоча знаю – він все втратить. Але впевнена, знайде ще краще.

Як гадаєте, варто мені втрутитися чи ні?

Більше цікавих життєвих історій тутhttps://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector