Навіть найсильніше серце втомлюється від поганого ставлення

Припиніть вкладати свою душу та любов в тих людей, які просто не знають, що таке кохати, відчувати радість та поважати інших. 

Спершу слід навчитися піклуватися про власний емоційний стан, навчіться бути сильними, а тоді можна піклуватися про інших людей. Якщо ви сильні – це не означає, що ви повинні бути холодні до інших, просто проявляйте більше поваги до себе. 

Ми часто думаємо про те, що якщо людина сильна емоційно, то вона вміє себе контролювати. Але насправді життя не таке однозначне. Зараз часто зустрічається поняття “емоційний інтелект”, який говорить про те, що людині також важливо вміти розпізнавати емоції та почуття. І не завжди емоція є поняття, яке протилежне логіці та розуму.

«Серце це багатство, яке не можна не продати, не купити: це дар», – Гюстав Флобер.

Як тільки ми уявляємо собі людину з сильним серцем та міцною волею, то одразу уявляємо позбавлену емоцій людину. Того, хто не втрачає холоднокровність і рішучий погляд, тримаючи під контролем цей жорстокий і вимогливий світ любові і почуттів. Правда, люди з сильним характером не завжди мають такий вигляд. 

Насправді емоційна стійкість часто є наслідком маски, яку люди одягають перед іншими. Це зобов’язання, яке мaє допомогти іншим не впадати у паніку. 

І ці люди щоразу одягають цю маску, щоб подати вам руку у важкий момент і вийняти вас з безодні. Ми думаємо, що їм це робити безболісно, вони не ламаються і не втомлюються, але в цей момент їхній емоційний стан може бути значно гіршим від нашого. 

Серце, втомлене бути сильним

Такі люди часто звертаються за допомогою до психологів, щоб розповісти про свою втому, вони відчувають себе розгніваними та спустошеними водночас, але ніхто не приходить на допомогу, адже всі звикли що ця людина повинна бути сильною. 

Навіть найсильніша людина потребує любові і прихильності.  Самотність – це речовина, якa отруює душу навіть найвпевненішого та найвитривалішого. Кожному хочеться мати поруч підтримку, рідне плече, за яким можна сховатися від навколишнього світу. Не обов’язково ця людина має розв’язувати усі проблеми, достатньо просто бути поруч, з якою можна просто поговорити в теплій спокійній атмосфері та відновити свій внутрішній потенціал.

Іноді такі люди створюють образ “сильних”, щоб допомогти іншим, але при цьому вони взагалі забувають про власні прагнення та бажання. 

Навіть найсильніші люди іноді потребують відпочинку, потребують того, щоб на час віддати «кермо» іншим. Їм потрібно зменшити швидкість і зарядити свої батареї, щоб остаточно не виснажитися і зруйнувати себе. Їм необхідно відкритися для змін і дозволити навколишнім зробити щось за них. Tому що у них немає надзвичайних здібностей. Вони теж люди, і їм потрібно відчути це.

Настав час подбати про себе

Якщо ви з цих “сильних людей”, яку постійно рвуться на допомогу іншим і взагалі забули про власне життя – схаменіться. Вам потрібно змінити ставлення до такого способу життя, поки ви взагалі не вигоріли і не втратили бажання до всього. А для цього вам доведеться змінитися і перенаправити свої щоденні заняття в  гармонійне, послідовне і здорове річище. Зупиніться на хвилину і подумайте над наступними можливими варіантами:

  • Не встрягайте в конфлікти і не витрачайте енергію на спілкування з людьми, які цього просто не варті.
  • Припиніть очікувати щось від людей, а самостійно візьміть життя в свої руки і змінюйте його на краще.
  • Зрозумійте, чого ви дійсно хочете від життя, усвідомте свої потреби і робіть все, щоб відчувати себе щасливими. 

Ви вважаєте себе Сильною Людиною?

 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector