Навіть не знала, що гранат – це не тільки смачно, але й дуже корисно, особливо для жіночого огранізму!

Всі лікарі та косметологи рекомендують жінкам їсти.. гранат. Я сама колись не була прихильницею такого екзотичного фрукта. Але подруга (яка працює косметологом) розповіла секретики граната. Виявляється, що цей фрукт може подарувати нам вічну молодість та красу!

І я вам рекомендую також включити гранат у свій раціон. Ось переваги цього смаколика: 

Пошепки

  • Він здатен зменшувати ризик утворення раку грудей. Чимало зірок та акторок у світі страждали на цю страшну хворобу. Тому раджу потурбуватися про своє здоров’я вже зараз.
  • Корисний для людей, які перенесли онкозахворювання та операції. В ньому міститься багато речовин, які допоможуть відновити сили після важкого реабілітаційного періоду. 
  • Шкірка граната чудово працює як природний антисептик. Допомагає при лікуванні кишкової, дизентерійної та туберкульозної палички.
  • Гранат дуже корисний для гіпертоніків, адже  поступово знижує артеріальний тиск. Окрім цього, він також підвищує рівень гемоглобіну та регулює роботу шлунку.

  • Свіжий гранат рекомендовано вживати при застуді, кашлі, ангіні. Він швидко зміцнює імунітет, стінки судин, нервову систему.
  • Для здоров’я немовля та вагітної, лікарі рекомендують пити сік граната разом з соком моркви та буряка. 

Чому саме гранат? Все просто. В ньому містяться такі корисні вітаміни, як  С, В6, В12, калій, магній, кальцій, фосфор, йод, залізо, марганець, натрій. Окрім цього, він багатий на фруктозу та глюкозу,  яблучної, винної, щавлевої, борної, янтарної та інших органічних кислот, фітонциди, азотисті та дубильні речовини, зола, танін, сірчанокислі, хлористі та інші солі.

Увага! Будь-яка інформація щодо здоров’я та лікування, має лише ознайомлювальний характер! Перед тим, як використовувати будь-який засіб для лікування, обов’язково потрібно звертатися за консультацією до лікаря або до лікувального закладу!

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector