Навіть не знала, що молоко та кукурудзу не можна ні в якому разі розігрівати у мікрохвильовці!

Мікрохвильовка – це потрібна річ на кухні. Адже за допомогою можна розігріти заморожене м’ясо або ж вчорашню гречку. Ну все поспіль запихала, що було у холодильнику. 

Однак, нещодавно побачила на форумі, що це розповсюджена помилка. Адже є спеціальний перелік продуктів, які категорично заборонено розігрівати. Адже можна отримати стільки проблем як з мікрохвильовкою, так і з вашим організмом! 

Кукурудза. Висока температура вбиває всі корисні елементи цього продукту і вона втрачає свій солодкий смак навіть. 

Апельсин. Хтось може нагрівати цей цитрус, аби зробити теплий чай або ж віддерти шкірку. Однак, температура просто знищує весь вміст вітаміну С. 

Броколі. Ці овочі багаті на антиоксиданти. Аби не втратити ці корисні елементи, краще звечора розморозити овочі або ж одразу кидати в киплячу воду. 

Молоко. По-перше, на ньому може утворитися невелика плівочка, яка псує смак молока. По-друге, втрачаються вітаміни В12, які дуже потрібні для наших кісток. 

Пошепки

Рис. Набагато краще підігріти крупу у каструльці, ніж у мікрохвильовці. Адже так рис не втрачає смак, не “склеюється” та не утворюються грудочки. 

Часник. Категорично заборонено ставити його у мікрохвильовку. Адже через високу температуру та закрите приміщення воно втрачає всі свої корисні елементи. 

Аспарагус. Ці овочі краще просто зварити, ніж розігрівати. Через мікрохвильовку втрачається смак, корисні вітаміни та навіть колір.

Вершкове масло та маргарин або ж спред. Дуже легко перетримати масло у мікрохвильовці та його зіпсувати. Інколи масло починає “булькотіти” (вкривається бульбашками), нагріває саму посудину та просто втрачає всі свої корисні елементи. 

А які продукти Ви не розігріваєте? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector