Навіть якщо він піде, ти перемогла

Ти нічого не втратила, якщо він пішов. Тобі немає за що картати себе, адже ти все зробила правильно. Не потрібно ночами думати, що б ти могла зробити, щоб цього не сталося…Річ не в тобі і з цим варто змиритися.

Цим стосункам ти віддавала себе, ти була готова на все, щоб твій обранець відчував себе щасливим. Ти відкривала свою душу навстіж, була чесна зі ним, і з собою, але він нічого не оцінив. Чи не програв він в цій ситуації?

Ти дарувала йому цілу галактику, а він навіть не міг побачити в ній одну зірку. Він втратив справжність, щирість, самопожертву, вірність, а що втратила ти?Байдужість, брехню, образи, зради? Хто зараз повинен шкодувати за втрачене?

Він сприймав цей дар, як належне, і не розумів, що надзвичайно важко знайти людину, ставлення якої до тебе буде переповнене невичерпною любов’ю і добротою. Можливо, ти шкодуєш за втраченим часом, але не варто це так сприймати. Ти – кохала, була щасливою, навчилася віддавати та ділитися найсокровеннішим, ти стала кращою – не жалій про це.

Навіть якщо він вибере когось іншого, ти будеш знати, що зробила те, що повинна була зробити заради того, хто тобі дійсно дорогий. Ти не залишися біля розбитого корита, адже доля тобі пошле того, хто дійсно оцінить твої старання. Саме він зможе побачити велике добре серце й буде це цінувати. Повір в карму, адже все, що ми віддаємо, обов’язково рано чи пізно повернеться. 

Якщо йому щось не подобалося в стосунках і він пішов, значить справа в ньому, можливо, він шукає нових відчуттів, може, так і не дозволив собі покохати когось через внутрішні страхи чи обмеження, але що тобі до цього? Він обрав свій шлях, от нехай сам бореться зі своїми тараканами в голові. Твоє основне завдання – не втратити довіру до інших, не закривати своє серце на замок. Залишайся такою ж відкритою та щирою, щоб не позбавити себе можливості зустріти істинне взаємне кохання.

Ти ж не бажаєш, щоб з тобою поруч був чоловік, який шукає причини піти, а не залишитися з тобою.

Навіть якщо він піде, ти нічого не втратиш. Навпаки, ти виграєш кожен раз, коли людина, яка не боялася втратити тебе, йде. Прийми той факт, що коли іде він,  на його місце прийде хтось кращий.

Чи згодні Ви з думкою автора?

U2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector