Назар пішов на роботу, там йому стало зле. Лікарі зробили все, що могли. Але не врятували. Виявляється, кожен його день міг стати останнім. І він знав про це, давно знав. І він відійшов на той світ з думкою, що набрид мені, що я більше його не кохаю…

Усі кажуть, що перед новим роком треба позбуватися всього старого, прощатися з минулим, усяке таке… Наслухалася я цих казочок і зруйнувала собі життя. 

Як зараз пам’ятаю: сніг падає, люди метушаться, обирають собі ялинки, у магазинах страшні черги. А я сиджу собі на зупинці, дивлюся на все це і думаю: хіба ж це те життя, якого я хотіла?

Чоловік, з яким я прожила вже 24 роки, більше зовсім мене не приваблює. Мене в ньому дратує все: як він їсть, як спить, як дихає… Я навіть на роботі почала затримуватися довше, аби не псувати собі на вечір нерви. Колись у нас була така любов, така пристрасть! Та нам заздрили всі, хто хоч раз нас разом бачив.

Ясно, що з часом пристрасті цієї стало трохи менше. Але ми все одно трималося купи, таки ж треба було донечку виховувати. От якось так і жили. А зараз що? Дитина виросла, більше нічого нас разом не тримає.

Хочете читати ще більше цікавих історій? Підписуйтесь на канал: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Он колега моя розлучилася недавно, знайшла собі кавалера молодого. Та вона ж років на десять помолодшала! Аж світиться від щастя! А мені вже давно нічого не світить…

Пошепки

– Слухай, Назаре… Треба нам розлучитися. Нічого нас разом більше не тримає, то чого ми будемо одне одного мучити? – сказала я того ж вечора чоловіку. 

– Як скажеш, – спокійно відповів мені він. – Завтра занесу заяву на розлучення. 

Але він її так і не заніс… Назар пішов на роботу, там йому стало зле. Лікарі зробили все, що могли. Але не врятували. Виявляється, кожен його день міг стати останнім. І він знав про це, давно знав. І він відійшов на той світ з думкою, що набрид мені, що я більше його не кохаю.

А мені наче серце хто вирвав, коли його не стало! Я плакала, просила його вернутися назад… А все даремно. Якби ж я тільки могла повернути час назад…

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Ще більше цікавих історій від автора читайте за посиланням: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector