– Не бачити вам щастя, цей шлюб я не благословляю! – сказав мій батько перед гостями на сватанні…

Так я хотіла стати щасливою, що випадково зруйнувала свою сім’ю.

Проблеми почались, коли я повідомила батькам, що збираюсь заміж. Мама такій новині дуже зраділа, почала готуватись до нашого святкування.

А от про батька я цього сказати не можу. Він цілий день сидів насуплений, сірий як хмара. А коли мама попросила сказати нам вітальний тост на сватанні – встав з-за столу і кудись пішов.

Ох і скандал мама після того влаштувала! Літали тарілки, бились чашки, а коти позабігали до сусідів бурю перечікувати.

Ніяк я не могла второпати, що ж такого сталось, що тато, який мене понад усе на світі любить, раптом став такий неприязний.

Довго думати про те не довелось, бо весільні клопоти захопили мене повністю. Десь через місяць мама прийшла до нас у гості із дивною новиною: вони з татом подали документи на розлучення.Сказати, що я в той момент здивувалась – все одно, що промовчати.

– Яке розлучення, мамо? Я заміж виходжу, а ви розлучення будете влаштовувати?

Пошепки

– Так треба було, доню. Бачиш, ситуація яка склалась: він ще кілька років тому пообіцяв, що машина його рано чи пізно перейде до тебе. От я і зачепила цю тему, коли ти про весілля сказала. Так він заявив, що авто своє не віддасть нікому! Мовляв, душу в нього вклав, любить до безтями! Можеш собі таке уявити?

– Ну і що? Через це ви розлучаєтесь?

– Так! Машина була за спільні гроші куплена, а він так про неї говорить, наче то його власність! Я одразу сказала: або машину віддає вам, або ми розлучаємось. От він свій вибір і зробив. Образився, що я його «як чоловіка не поважаю». Дитячий садок, їй Богу! Тепер з машиною майже новою будете. Він же із салону її брав.

Це все просто звучало як одна велика дурниця! Я ж не просила ні грошей, ні машини… Нащо мама взагалі все це почала?

А от мій чоловік каже, що батьки і самі можуть у своїх проблемах розібратись. І що цей автомобіль – просто привід. Уже планує, куди вперше поїде на нашому новому транспорті…

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

І як тут бути?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector