Не бійся втратити того, хто не усвідомлює, як йому з тобою пощастило

Кохання – доволі складна штука. Здається, що коли ти будеш віддавати всю себе, людина відповідатиме взаємністю, проте ця схема працює не завжди. Часто ми чіпляємося за тих, хто навіть не бачить всіх наших переваг. 

Сьогодні ти придбала нову сукню й сподівалася почути від нього комплімент, а він просто байдуже на тебе подивився й пішов далі. А так хотілося почути звичайні приємні слова. 

Таке його ставлення змушує тебе сумніватися у своїй красі та привабливості. Він просто вдає, ніби не помічає тебе. Така поведінка може зруйнувати самооцінку будь-якої дівчини, адже кохана людина є для нас авторитетом. 

Він вже давно не дякував тобі за смачний обід. Всі твої старання та добрі справи сприймаються як належне. Ти привчила його до того, що це цілком нормальний стан речей, який не потребує визнання. Ти намагаєшся бути для нього всім: другом, коханкою, сестрою та навіть матір’ю, а йому просто байдуже.

Він навіть не помічає, наскільки сильно, ти хочеш зробити його щасливим, адже саме він запалює в тобі вогонь. Саме він є твоїм натхненням. Проте не можна так сліпо піддаватися своїм почуттям. Варто розплющити очі та просто подивитися правді у вічі. 

Коли ти просиш хоча б краплю його уваги, він називає тебе занадто нав’язливою та капризною. Він постійно поводиться так, ніби ти хочеш занадто багато. Але це не так. Ти в праві вимагати те, чого хочеш. 

Якщо чоловік не цінує тебе, не визнає всі твої привабливі риси та переваги, то від нього просто варто бігти. Полюби себе більше, ніж його. 

Як ви вважаєте, чи варто терпіти таке ставлення чоловіка? Йому є виправдання? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

Julia
Adblock
detector