Не допускайте цих помилок під час приготування пельменів: поради досвідченої господині

Напевне, пельмені – фаворит кожного сімейного застілля. Це дуже ситна та смачна страва для повноцінного обіду чи вечірнього перекусу.  Цей виріб із тіста ще з дитинства тішить наші очі та шлунок. Але якщо колись нам їх подавали готовими перед ніс, то зараз слід взятися за справу, щоб поласувати улюбленими пельменями.  І якщо ви замислюєтеся, чому ж ваші кругляші із тіста та фаршу виходять не такими смачними, як колись у бабусі, то ця стаття саме для вас. 

Виявляється, ми допускаємо багато помилок під час приготування та варіння пельменів, уникнувши які, можна отримати той же результат, що у дитинстві. Якось я спробувала приготувати пельмені за рецептом кухарів, дослухалася до їхніх порад і отримала неймовірний результат. Тепер тільки так і роблю. А зараз вирішила не скупитися і поділитися секретами з вами.  

Поради

Пельмені варто варити в об’ємних каструлях. Адже там має бути достатньо простору, аби вони всі плавали на поверхні в один шар. Також це вбереже ваші вироби від прилипання до стінок посуду. В іншому випадку вода просто перетворитися на липке місиво з тіста та фаршу. 

Я чула, що кухарі, використовуючи об’ємні каструлі, заповнюють їх водою на 2/3. І цього достатньо, щоб правильно зварити пельмені.

Також вода обов’язково повинна бути солоною. Адже пельмені вбирають частину солі і таким чином отримують насичений смак. Разом із сіллю в каструлю можна додавати улюблені спеції до смаку. Я особисто в бульйон кладу ще запечену моркву та цибулинку.

Пошепки

Довго варити пельмені не варто. Достатньо дочекатися, коли все закипить, прокип’ятити пельмені 1-2 хвилини і вимкнути газ, закривши каструлю кришкою. Так через декілька хвилин страва сама дійде до готовності. В іншому ви падку ви отримаєте розлізлі та безформні пельмені, які точно переваряться. 

Готові пельмені перекладаємо у друшлак і чекаємо, доки вода цілком стече. Якщо їх не просушити, то вода змішається із заправкою чи соусом, від чого та стане водянистою і несмачно. А сам бульйон я виливаю, він мені більше не знадобиться.

До столу пельмені краще подавати не пісними чи з вершковим маслом, а зі спеціальними соусами. Це куди цікавіше та значно смачніше, аніж банальний варіант подачі. Я власноруч роблю сметанну та томатну заправки.  

Сподіваюся, завдяки цим простим і коротким порадам, ви ласуватимете своєю улюбленою стравою зі ще більшим ентузіазмом та апетитом.  Бажаю вам гарного настрою та смачних сніданків!

Про що із цього списку ви вже чули?

Чим користувалися?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector