Не дозволяйте нікому принижувати вас! 8 порад, як не дозволяти іншим витирати об вас ноги

До інших потрібно ставитися добре.

Але не потрібно жертвувати власними інтересами. Не допускайте того, щоб вас використовували. Дослухайтеся до цих  8 порад:

1. Цінуйте себе більше.

Інші не почнуть вас поважати, якщо ви самі не цінуєте себе. Смиренність і терпіння не пов’язане з вірністю. Потрібно вміти відмовляти тим людям, які призводять до негараздів у вашому житті. 

2. Не порівнюйте себе з іншими.

Ніколи не порівнюйте себе з іншими. У кожного своє життя, цінності, ресурси та переваги. Таким чином ви тільки занизите собі самооцінку. З часом ви будете відчувати себе ненормальною.

3. Розберіться зі своїми бажаннями.

Ви маєте знати, чого бажаєте від життя. Це вам допоможе чітко ставити границі в спілкуванні з іншими. Це вам допоможе зробити правильний вибір в майбутньому. 

4. Навчіться говорити «ні».

Щоб люди не переходили межі, говоріть чітке “ні” та доводьте власну позицію. Якщо ви не хочете робити послугу іншим, цього не потрібно робити. Не дійте проти своєї волі. 

5. Будьте егоїстами.

Щоб не піддаватися під інший вплив потрібно мати здоровий егоїзм. Займайтеся улюбленою справою та витрачайте час на користь для себе. Тоді ви станете самодостатньою особистістю, яка принесе користь суспільству. 

6. Не хвилюйтеся, що подумають про вас інші. Живіть власним життям, воно у вас одне. Ніхто не знає, що для вас краще. Потрібно дослухатися до близького оточення, але чинити так, як вважаєте за потрібне. 

7. Говоріть про свої почуття. Не приховуйте своїх почуттів. Якщо ви не справляєтеся з робочим навантаженням, скажіть про це начальству. Ніхто не може знати, що у вас на серці, поки ви про це не заговорите. 

Пам’ятайте: ніхто не подбає про вас, крім вас самих!

Що ви думаєте з цього приводу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector