– Не дружина, а тягар! Не вміє фінансами розпоряджатись! – Почувши, як мій чоловік казав це другу – я заплакала. Так далі не можна жити

Як мені набридло рахувати копійки – це лиш я знаю. Коли погодилась заміж за Антона не підозрювала, що так буде. Він вихвалявся освітою, казав, що має власну квартиру. Лише згодом я дізналась, що він повинен кругленьку суму виплатити сестрі, аби вона відмовилась від своєї частки. Та не це найгірше.

Антон заробляв зовсім мало, а вимагав, аби я з цих грошей виплачувала всі рахунки, ще й годувала його делікатесами. Я й сама працювала мало не цілодобово, але й це не допомагало. Ходила в одязі, який мені мама ще за студентських років купила, а про зачіски та манікюри взагалі вже давно забула. 

Якось мама мені дала 1000 гривень і сказала:

 – Сходи хоч на секонд-хенд і купи собі куртку, штани.

Та я так не могла. Пішла і на всі гроші купила продукти: шматочок м’яса гарний, рибки, масла, салат. Повернулась додому й приготувала все, як чоловік полюбляє. Та Антон, сівши за стіл, лише скривився.

 – Нащо ти так м’ясо пересмажила? Це ж підошва! Піди повчись десь готувати. Це ти так мої гроші марнуєш?

 – Ні, це мама дала мені на одяг.

 – То вона тоді потайки гроші дає? Оце ж так!

Пошепки

Після цієї розмови я була розчавлена. Довго не могла заснути. Зранку поїхала на роботу. Шеф попросив принести йому сніданок з його улюбленого ресторану. Я відразу ж побігла. І ось, заходжу в заклад, дивлюсь, а сидить за столом мій чоловік з колегою і жадібно наминає стейк. Я мало не впала, знаю ж які тут ціни. 

Мене ніхто не побачив, а от я почула цікаву розмову:

 – Я вимушений так робити. Інакше з голоду помру.

 – А не боїшся, що дізнається?

 – Та де, вона зовсім не далека. Не дружина, а тягар. Фінансами розпоряджатись не вміє. Тому й даю їй лише 20% від своєї зарплати. Дам більше – манікюри схоче. Цим жінкам лиш покажи, що заробляєш – до нитки обберуть.

Сльози навернулися на очі. Я забрала сніданок шефа і побігла на роботу. А на вечір зібрала вдома свої речі та поїхала до батьків. Тепер мені вистачає грошей на все, навіть мамі можу допомагати та гарно вдягатися. Виявляється, я усю зарплату витрачала на забаганки милого.

Мені шкода, що шлюб розпався, та жити так не можна. Згодні?

Більше цікавих життєвих історій тут – https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector