Не думала я, що в старості виживатиму на тисячу, в той час як моя невістка відпочиває в Єгипті.

Пройшло вже 15 років з моменту смерті мого чоловіка. В нього були певні проблеми з серцем. В останні роки він не мав сили навіть піднятись з ліжка. Тому я доглядала за ним. 

Зараз я на пенсії. Маю свій невеличкий город. Тому зробила за літо достатньо запасів на зиму. Тримаю також одну козу  та корову. Також влітку сусід зі своєї пасіки приніс мені меду. 

Тому якби не город, то я б не вижила. Пенсія дуже мала, доводиться економити. Зараз зима, тому, щоб не змерзнути в хаті, я зшиваю декілька речей, сплю під двома ковдрами. А щоб було світло запалюю багато свічок. 

Дуже сумно та самотньо мені. Адже мої родичі навіть не мають часу, щоб поговорити зі мною. Коли син приїжджає з дружиною та онуком, то затримуються буквально хвилин на десять і знов їдуть. 

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Якось я попросила невістку привезти мені продукти. Вона з таким небажанням виконала моє прохання. Та ще й купила найдешевших продуктів і не всі. Мені довелось на велосипеді потім їхати в магазин та докупляти решту. 

Так ладно б діти були  бідними, але ж ні. Доньки вдало вийшли заміж. У сина власне СТО. Однак, коли я дзвоню, щоб поговорити, та сказати, що мені важко, вони відповідають, що у них теж йдуть кепсько справи. 

– Ой, Степанко, чула долар піднявся. Жити важко. Новини хоч взагалі не читай. 

– Мама, на СТО теж справи кепські, клієнтів майже немає. Треба працювати. Але я передам від тебе вітання онукам.

Пошепки

А оце нещодавно до мене приїхала поштарка і говорить: 

– Гарні фото виставляє твоя невістка з відпочинку.

– Ти про що? Який відпочинок?

– Так оно. Зараз покажу. На фейсбуці бачила

І поштарка показала мені фото. Мої доньки і невістка з онуками відпочивають в Єгипті. Вони фотографуються біля бару, на морі. 

– Готель 5 зірок! Напевно дуже дорогий. 

Мені стало так образливо. Я виживаю, як можу. А вони відпочивають за чималі гроші на морях. Хоч раз би мені подзвонили першими просто поговорити, запитати як я. 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Diana
Adblock
detector