Не думав, що наше весілля буде під загрозою – а все через принципи моєї коханої Маші!

Мене звуть Дмитро. Через місяць у нас з моєю нареченою весілля. Ми познайомились з Машею в університеті. Навчались в одній групі. Після універу вирішили одружитись. І ось все готово: запрошення надіслані, ресторан оплачений, сукня зшита на замовлення. 

Проте, ми стикнулись з проблемою, яка я взагалі не очікував, що виникне. Маша категорично відмовляється змінювати своє прізвище Світла на моє Бібік. Вона, бачте, вважає моє прізвище смішним і недоречним.

Так, раніше, в школі наді мною часто глузували через прізвище. Але ж зараз ми вже дорослі, і я ставлюся з гумором і самоіронією до нього. 

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Через цю зміну прізвища в нашій родині абсолютно всі на нервах. Маша нам доводить, що її прізвище красиве, ніжне, адже навіть я сам її ласкаво називаю “мій коханий світлячок” – ще й дорікнула мені цим. Виявляється її ім’я звучить ну дуже красиво, а моє гидота просто, фу!

Нещодавно я став свідком скандалу між нареченою і моєю мамою. Маша намагалась довести, що багато сучасних жінок залишають своє прізвище після заміжжя і нічого такого в цьому немає.

– Ти дружина мого сина, ти зобов’язана взяти його прізвище, – кричить на неї мама.

Пошепки

– Це де таке написано? 

– А як потім дивитись людям в очі? Навіщо ти упираєшся? Навіщо тоді хочеш вийти заміж за мого сина, якщо тобі аж так прізвище не подобається? 

Після цього скандалу моя мама сильно образилась на Машу і більше не допомагає нам з організацією весілля. Її зачепила така категорична відмова невістки. Мене, якщо бути чесним, теж. Виходить не так вже вона мене і любить? Вважає, що в школі так само сміятимуться над нашими дітьми, як колись наді мною. 

Так вона ще й запропонувала мені, чоловіку, взяти її прізвище. Щоб у її тата з’явився спадкоємець, бо на ній закінчується родина Світлих. Я їй намагався пояснити, що її пропозиція принижує в мені чоловіка:

– Де ти бачила, щоб чоловік брав прізвище дружини? Мене ж на роботі насміх піднімуть, що ми ролями помінялись в родині.

Я образився на наречену і переїхав до батьків, щоб заспокоїтись, подумати. Ну як це я маю погодитись на те, що вона залишить своє прізвище? Або взагалі взяти її? Ну не по-чоловічому це. Однак з іншої сторони, я все ж її люблю, і можливо варто погодитись на те, щоб вона залишила собі своє прізвище.

Порадьте, як вчинити в цій ситуації? Продовжувати наполягати на своєму, чи все ж таки уступити? 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Diana
Adblock
detector