Не фотошопом єдиним: 12 феноменів природи, в які неможливо повірити

На нашій планеті є чимало дивовижних речей, які вражають уяву і практично не піддаються розумінню. Сьогодні ми представляємо вашій увазі 12 найбільш незвичайних і красивих природних феноменів.

Часом важко уявити, що такі явища насправді існують на землі, вони надзвичайно красиві та зачаровують. Природа іноді зовсім непередбачувана, і людина не може пізнати її суть повністю. Часом важко уявити, що такі явища насправді існують на землі, вони надзвичайно красиві й зачаровують.

Червоний дощ в штаті Керала

Таке явище спостерігалось з 25 липня по 23 вересня 2001 року. Спочатку вчені припускали, що вода забарвилась червоним кольором після вибуху метеориту, але через декілька років з’ясувалось, що дощ пофарбували спори водоростей.

Біла, або туманна веселка

За формою, вона повністю ідентична простій веселці, але якщо краплі дощу будуть невеликі, то можемо спостерігати дифракція світла. Промінь світла коли проходить через невеличку краплю, перетинається і починає змішуватись з іншими променями світла. Як результат, ми можемо спостерігати змішування кольорів, через це виходить білий колір веселки.

Кривавий водоспад в Антарктиді

Спочатку думали, що у всьому винні водорості, але згодом з’ясувалось, що у цій воді багато оксид заліза, який додає їй такий кривавий відтінок.

Снігові пончики

Тепер ми знаємо, що природа теж вміє ліпити зі снігу різні предмети. Це відбувається наступним чином: сніговий наст, поверх якого випав вологий сніг разом з горою та сильним вітром служать хорошим пусковим механізмом для скочування снігу.

Блискавка під час виверження вулкана Кальбуко в Чилі

Підводний водоспад на Маврикії

Це все ілюзія. Насправді просто коралові рифи та ландшафти створили цей неймовірний пейзаж.

Око Сахари 

Такі кола посеред пустелі утворились внаслідок удару метеорита, за однією версією. За іншою версією – це вершина стародавнього вулкана. Проте, жодна з теорій не була підтверджена.

Пошепки

Невідома піна на китайській вулиці

11 травня в місті Нанкін тріснув асфальт, а з тріщини почала витікати незрозуміла піна. Вона поширилась на 50 метрів. Через пару годин піна припинила витікати, а її залишки відступили назад під землю. Дослідження так і не змогли встановити справжню причину такого феномену. Деякі вчені говорять, що це пов’язано з будівництвом, яке проводилось неподалік.

Сяйво біолюмінесцентного планктону біля берегів Гонконгу 

Кольорові гори Китаю

Такі різнобарвні гори знаходяться в провінції Ганьсу, а стали вони такими через накопичення великої кількості піску й інших мінеральних порід.

Криволісся в Польщі

Спочатку, всі думали, що такі форми дерев утворились внаслідок якихось дій людей, проте справжню причину так і не встановили.

Озеро Хіллер

Неймовірне озеро, проте причини такого кольору досі невідомі.

Яке природне явище вразило вас найбільше?

 

 

 

 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Lida
Adblock
detector