Не хочу нікого образити, але оті модні процедури для бездітних пар пора заборонити! Де ж це бачено, щоб дітей вибирали, як на базарі?

Жаль таких дітей, яких покидають рідні батьки. 

Отож, сама історія:

Всі знають, багато хто не з чуток, що іноді дитину не виходить зачати. Іноді проблеми зі здоров’ям мами, іноді тата. Ну або взагалі природно не виходить, вдаються до ЕКЗ. Всі знають, що процедура дорога, у нас в країні роблять не у всіх містах, потрібно спочатку поїхати, потім знайти, заплатити 5000 $. І то не факт, може не прижитися. 

День у моєї подруги був звичайний, робочий. Дзвінок з пологового змусив запросити в пологовий зал не як зазвичай одну медсестру, а ще лікаря, і ще одну мед.сестру. Значить щось з дитиною не так. Біжать в пологове відділення. Породілля – молода дівчина, 25 років, оточена мамою, свекрухою і головним героєм цієї розповіді, батьком дитини. Пологи перші, вагітність 3, результат ЕКЗ. І 2 попередні вагітності з невдалим результатом теж ЕКЗ. Ось з’являється головка, плечі, ось і народили дитину. Дівчинка, фізично здорова, але з одним недоліком, ніжки стопами повернені не як у звичайних дітей, пальчики на місці п’ят, а п’яти на місці пальчиків, тобто в зворотну сторону. 

Пошепки

Ось начебто повинні бути сльози радості, дитина народилася, довгоочікувана, здорова, такий недолік з ногами оперативно вирішується, та операція недешева, але це ЕК3, значить не бідні, грошики на операцію можна знайти, але тут відбувається несподіване, новоспечений татусь починає битися в істериці.

Нападає на весь мед.персонал. Йому простягають дитину, а він кричить, приберіть її від мене, ми таку не хотіли, не замовляли, засуньте її назад. Тут і так невесело, пологи були затяжні, важкі, породілля ридає. У підсумку він відмовився від дитини, змусив відмовитися мати дитини, матуся б, звичайно, і забрала, так і бабусі обидві теж вирішили і змусили її відмовитися ….

Може я чогось не розумію. Але терпіти стільки, народити дитину, не таку як у всіх, але це ж можна виправити. А татусь мене взагалі вразив. Його заспокоювало 3 лікарі, 5 медсестер, 3 санітарки і не могли вгамувати. Він скакав від дитини як чорт від ладану і все кричав і кричав.

Через кілька днів, в пологове зателефонувала мама цієї породіллі, сказала що вони хочуть дитину забрати, лікар поцікавилася, невже тато ваш погодився, вона відповіла що він подав на розлучення.

Чому батько так відреагував на дитину, як ви вважаєте? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector