– Не хочу вас навіть на Різдво запрошувати! – кричала невістка. А все через мій скормний подарунок їй на свята

Знаєте, от я старалася стати своїй невістці дуже хорошою свекрухою. Хотіла, аби вона мене любила, як рідну маму, радилася зі мною, просила допомоги.

Однак, Світлана після весілля дуже холодно до мене ставилася. Я їй говорю “доню, ну як твої справи”, а вона така “нормально” і одразу дає слухавку Артурові. 

Ну мало того, що я їм віддала двушку після весілля, то все одно не догодила! Бо Світлані мій район Рясне не подобався, дорікала, що їй довго їхати на роботу. Я вже навіть думала про те, аби їх виселити геть. Але такий вчинок погіршив би наші стосунки. Ну воно мені таке треба? 

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Я сама вже на заробітках добрих 10 років, працюю нянькою в Італії. Моя сеньйора дуже хвороблива жіночка, за нею потрібно 24 години на добу доглядати. Тиск міряти, пігулки давати, вночі уколи ставити, потім знову тиск міряти. А є ще хатні справи – прибирання, закупка продуктів, приготувати спеціальні страви для сеньйори, навести лад на подвір’ї.

Але за таку роботу я отримую чималі гроші (майже 2 тисячі євро) та ще й живу безкоштовно в пані Альберти. Половину коштів відкладала собі на спокійну старість, а половину ділила на дітей – старшу доньку Марину та сина Артура. 

Так от, на всі свята я старалася дарувати онукам іграшки, одяг, а для невістки та доньки вибирала дуже дорогі подарунки. Наприклад, минулого Різдва купила їм срібні сережки. Але знову не догодила невістці, бо, бачте, пані велика, золото хотіла! 

Влітку їй на день народження подарувала гарний набір з посуду – чашечки, чайник, каструльки та сковорідка-гриль. Купувала все в дорогому італійському магазині, відповідно, коштує він ого-го скільки. І навіть спасибі не почула!

– Ви мене так на посміховисько хотіли виставити? Натякнути, що я погано готую?

– Ні, ти що. Ну гарна річ та на кухні знадобиться.

– Ага, з мене тепер всі подруги сміються. Дуже дякую, зіпсували мені свято! 

Ну і після того я перестала дарувати Світлані якісь дарунки. Сенс, якщо я постійно виходжу винна? Тільки про онуків не забувала, щомісяця передавала їм в Україну крупи, консервацію, ковбаси, сири, солодощі та ховала обережно 300-500 євриків. Знала, що син сплачує кредит за машину і так хотіла допомогти. 

І от цього року ми вже будемо святкувати Різдво 25 грудня, за новим календарем. На щастя, до сеньйори приїхала її донька і мені дали відпустку аж на 2 тижні. 

Для онуків я накупила багато подарунків – іграшки, солодощі, одяг, навіть для старшого Павлика взяла планшет з навушниками. Мовляв, то до діток прийшов італійський Миколай. 

Синові дала тисячу євро та курточку зимову, а доньці Марині привезла красивий набір зі срібних сережок, підвіску з буквою “М”, браслетик та колечко. 

Пошепки

Ну а Світлані дала парфуми, може, хоча б якось їй вгодила:

– Що це? То ви так мене любите?

– Тобто?

– Мені якісь дешеві парфуми, які спиртом пхнуть, а доньці набір прикрас.

– Якщо ти забула, то я тобі нагадаю, що рік тому ти сама відмовилася від такого подарунка. Ще й дорікала, що золота нема.

– Та ясно, що тут думати. Ви мене просто не любите. Від самого початку дарували якісь дешеві подарунки, аби так принизити. Хто ж я така в цій родині? Чужа дівка! 

– Я тобі завжди старалася обирати гідні подарунки, але ніяк не могла догодити. Все тобі не так було!

– Ой, та ви що. Певно, вибрати в магазині якесь найдешевше барахло і все. Годі з мене, діти, збирайтеся додому! 

І тепер невістка не хоче з нами святкувати Різдво. Мало того, ще й заборонила мені у гості до них приходити. Син повернув всі мої подарунки для онуків, бо його заставила Світлана:

– Мамо, дійсно, ти не права. Бо як то – їй парфуми, а сестрі показово дорогий набір прикрас? 

– Сину, твоя жінка ні разу спасибі не казала, а лиш нарікала, що я скупа. От нехай сама собі тепер купує подарунки, раз така мудра! 

Ну і на носі вже Різдво, донька хоче запросити всю родину до нас у гості. Звісно, брата і Світлану так само. Ми вже купили нові подарунки для неї та діток, складаємо святкове меню.

Однак, невістка взагалі не хоче миритися. Так образилася, що навіть слухавку не підіймає. 

От що мені з нею робити, поясніть? Невже я дійсно вчинила погано? 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector