Не кожній жінці можна знайти заміну: будьте обережні з тими, кого ображаєте

Зрада — це жахливе відчуття, особливо якщо зазнати її від свого романтичного партнера. Інколи трапляється й таке, коли людина знає про зраду, але через певні причини дозволяє знову і знову цьому повторятися

Рано чи пізно таким токсичним стосункам приходить кінець, але знову повірити партнеру, довіритися йому та зняти свій захист може бути дуже некомфортним явищем. Інколи навіть виникає страх, оскільки особистість думає, що її знову зрадять, заподіють біль і прийдеться знову проходити ці круги пекла. 

Кохання, щире й глибоке примушує кожного з нас відкривати найпотаємніші кутки нашої душі, ми присвячуємо себе партнеру, жертвуємо власними інтересами, віримо до тих пір, поки не вичерпується наше терпіння. І слідом за розбитим серцем не залишається нічого, окрім пустоти й тваринного страху, що це може повторитися…

Але чи варто тримати цей страх в собі? Насправді ця емоція паралізує душу, ми втрачаємо можливість відчувати  щось інше, окрім страху, він витісняє радість, щирість, любов, пристрасть і нічого не залишається… окрім масок, які людина змушена одягати щодня, щоб інші не могли бачити те, що відбувається насправді в душі. 

Постійний пошук безпечних людей, недовіра, підозра в підступі — хіба за таких умов можна побудувати нові стосунки? Якщо не переступити через свої образи, свій біль, не відпустити таку ситуацію, то цей життєвий досвід не зробить нас сильнішими, він просто зламає. 

Не бійтеся наступити на ці граблі ще раз, просто зробіть правильні висновки. Подумайте, які помилки ви припустили, чому вас вдалося обманути, і спробуйте більше не допускати їх в майбутньому. Якщо хтось знову повторить такий хід подій, ви ще на початку скажете «Досить» і просто не стикнетеся з болем. Нікому більше не вдасться маніпулювати вами. 

Зараз ви розумієте свою цінність і не допустите, щоб хтось нехтував вашими почуттями. Однак ви і не станете закриватися від всього світу. Ви будете продовжувати відчувати, жити, кохати… просто вже з кращим усвідомленням того, що відбувається навколо. Ви станете мудрішими й хитрішими, тому нікому не вдасться обвести вам круг пальця.

Пробачте себе за те, чого не знали, і пообіцяйте використовувати нові знання, щоб краще захистити себе в майбутньому.

Час допомагає нам розрізняти хороших і поганих людей. Другим воно дає можливість показати своє справжнє обличчя, попри ваші очікування.

Головне, не бійтеся кохати! Життя надто коротке, щоб через невдалий досвід заборонити собі відчувати ці прекрасні емоції знову.

Ви згодні з моєю думкою?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: