Не можете втримати на собі штани – не одружуйтесь і не псуйте нікому життя! А то взяли моду: в гречку стрибати та виправдання шукати

Як же мене вже дістали чоловіки, які жаліються на своїх жінок! Живуть собі, горя не знають, а тоді ходять і мій знайомими розказують: «Та, знаєш, я вже її не хочу. Уже не те!»

І кожен раз, як цю фразу чую, ледь стримуюся, аби прямо в лице не виказати все, що думаю.

Так і хочеться запитати, нащо ж він тоді таку жінку собі за дружину брав. Але я вже наперед знаю відповідь.

Бо ж до шлюбу та жінка була чарівною. Витрачала на себе гроші, доглядала за собою, почувалася коханою, королевою цього світу. І чоловік її робив усе для цього: казав компліменти, дарував подарунки, робив сюрпризи… Звісно, кожна від такого ставлення розквітне.

А потім з кожною із нас трапляється шлюб. І принц наший, який ще кілька місяців тому готовий був зірочку з неба дістати, перетворюється на звичайного черствого мужлана.

Доброго слова від нього ти не дочекаєшся, як і якогось приємного вчинку. Тепер же він думає, що жінка – його власність, його рабиня. Тому мусить встигати все: прибирати, куховарити, заробляти гроші, виховувати дітей, слідкувати за побутом і ще й бути найкращою в ліжку!

Пошепки

«Аби вона не стала такою негарною, я б їй не зраджував», – сказав якось один мій знайомий. У них тоді аж до розлучення діло дійшло, бо ніяк він на собі штанів втримати не міг.

Як вам таке? Вони ще й намагаються виправдовувати свої ганебні вчинки, роблячи дружину винною у всіх смертних гріхах…

А жінкам просто хочеться почуватися потрібними, красивими, коханими. Тільки коли жінка щаслива, вона може хотіти чоловіка. Але чогось це нікого не цікавить.

Витрачайте на своїх коханих більше часу. Не забувайте робити компліменти і дарувати свою любов. Повірте: від цього виростають крила.

Знайти щось на стороні завжди простіше, ніж працювати над вже існуючим. Але ж хіба воно того варте?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector