Не можна порівнювати втрату дитини із втратою батьків! Зараз поясню чому

Без сумніву, для кожного з нас втрата рідної людини – важке випробування. Гіркий біль, який неможливо вгамувати. Та чи можна порівнювати, яка втрата важча? 

Батьки й діти – найближчі для нас люди. Та відхід батьків в інший світ – це все ж природно. А от втрата дитини – суперечить усім законам природи. Важко навіть уявити, яким буде надалі життя. Адже дитина – це не просто близька людина, це частина тебе, продовження роду.

Після втрати дитини життя ділиться на до і після. Доводиться вчитися співіснувати з цим болем. І вже ніколи не буде, як раніше. 

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше статей з психології за посиланнямhttps://t.me/+On4TH8CvEjplMjA6

Відчув усю гіркоту втрати відомий американський актор Джон Траволта. Мало хто знає, але 2 січня 2009 року він втратив свого рідного сина. Джону було всього 16 років. Актор обожнював хлопчика понад усе на світі. Він був з тих батьків, котрі не випускають маля з рук, тішаться кожному кроку.

Пошепки

Таких татусів, як Траволта можна зустріти вкрай рідко. Та насправді кожен виказує почуття у власний спосіб. Минуло десять років і у 2019 році Джон Траволта дав інтерв’ю. Він розповів, що так і не зміг впоратися з втратою сина. Увесь час живе з болем і просто не дає собі впасти духом. 

Актор переконаний, що найбільший обов’язок батьків – цінувати кожну мить з дитиною, насолоджуватись дзвінким сміхом та безтурботними іграми.

Насправді кожен вчиться жити з болем самотужки. І далеко не всім це вдається. Не варто боятися просити про допомогу. Лише кваліфікований психолог може пояснити, як жити далі.

Як впоратись з болем втрати?

Більше цікавих та корисних статей з психології шукайте тут –https://t.me/+ip4OLY7feqc1OTQy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector