– Не можу говорити. Ні, не приїду, мамо, справ багато, – кидаю слухавку. Але потім набираю номер та слізно прошу вибачення

Здається, що життя – це потяг, а ми у ньому пасажири. Їдемо від зупинки до зупинки, долаючи різні перешкоди на шляху. Віримо, що і на нашій вулиці буде свято. 

Однак, щодня нас зустрічають нові справи. Це може бути звичайна офісна робота, навчання у школі чи університеті, хатні обов’язки. Буває, що нам бракує декількох додаткових годин у добі. Але не варто забувати про найдорожчих людей у нашому житті – батьки. 

Так, ми вже дорослі, живемо окремо. Але для них завжди будемо малюками. Їх цікавить все на світі – як у нас справи, що ми сьогодні їли на сніданок і чи тепло одягнулися у таку погану погоду? Правда, ми можемо сприймати цю турботу як щось погане, немов вони завжди пхають носа у наще життя, намагаються давати поради, про які ніхто не просив. 

Але до кого ми звертаємося у важкий момент? Коли на роботі все йде шкереберть, не знаємо, як правильно оплатити комунальні послуги, де знайти ту саму червону воду для борщу чи просто поспілкуватися, вилити душу? Ми дістаємо телефон та набираємо до батьків. 

Шкода, що ми інколи усвідомлюємо це надто пізно. Адже на небесах нема мобільного оператора. 

Вже минуло декілька років, а я все ще думаю, що зараз зателефоную до матусі, вона підійме слухавку та я довго буду з нею розмовляти. Однак, чую тільки “абонент недоступний”.

А ще сумую за дідусем. Згадую, як він підіймав мене на руки та здавалося, що своїми крихітними пальчиками зможу дістати до неба та доторкнутися до хмаринок. 

Не вистачає бабусиних теплих обіймів та ніжного голосу, яким вона співала гарні пісні. 

Ні, я не хочу, щоб мене пожаліли та співчували. 

Просто відкладіть всі свої справи, знайдіть хоча б одну хвилинку та зателефонуйте своїм рідним. Побажайте їм гарного дня, чудового настрою та легкої роботи. Адже насправді у нас так мало часу залишилося на цьому світі. Насолоджуєтеся радісним моментом, поки у вас є ця нагода. 

Ви погоджуєтеся з такою думкою? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector