Не надягайте на себе людей не за розміром

Стосунки — це складна річ, яка має свої переваги і недоліки. У кожного вони різні, не існує ідентичних людей, тому відносин між партнерами також різняться. Але є один простий факт — поруч з коханою людиною має бути комфортно.

Потрібно обирати тих людей, які нам підходять. Хороша людина — це як улюблений светр, ви одягаєте його й одразу відчуваєте себе комфортно. Ви можете придумати собі гарний образ, шукати саме таку кофту, як ви задумали, і коли знайдете її — зрозуміти, що це зовсім не те, що ви очікували. Інколи жінки навіть купляють її, одягають перед виходом і розуміють, що річ сковує рухи, не дарує відчуття комфорту. 

Інколи ще й сам светр може не лише не підходити за розміром, а бути з неякісного матеріалу, тріщати по швах, втрачати колір… Таку ж аналогію можна провести і зі стосунками. З правильною людиною ви будете відчувати себе вільними. Не буде обтяжливих правил, зобов’язань, на інстинктивному рівні люди діють так, щоб не зашкодити другій половинці.

Кохання на все життя — це дружба, партнерство, свобода, щастя. Дві душі поєднуються в одне ціле, а не затягують один одного. Не надягайте на себе людей не за розміром. Інколи люди можуть бути замалі, і хоча ззовні вони нам дуже подобаються, але  з ними боляче дихати.

Тому з правильною людиною має бути так, як в хорошому светрі — затишно, тепло, він не буде сковувати тебе, а навпаки — лише додасть самовпевненості й сили рухатися далі.

Чи згодні Ви з цією думкою?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: