Не починайте відносин з такою людиною ні за яких умов!

Є люди, з якими не треба починати відносин.

Сварки – це невіднятна частина спільного життя двох людей. Це лише юні особи думають, що все життя можна прожити душа в душу. Але ні…

Усі ми дорослі люди, кожний зі своїм характером, вподобаннями та бажаннями. У нас не співпадають захоплення і принципи – це правильно, адже такі речі роблять нас унікальними…але водночас призводять до сварок в парі.

Я не наголошую, що сварка має супроводжуватися голосними криками та биттям посуди. Не усі з нас такі емоційні скандалісти. Суперечності в парах можуть проходити в спокійних тонах, адже розбіжності трапляються у всіх.

Це природна частина нашого життя, і очікувати іншого не варто. Але є речі, на які варто звернути увагу ще на початку відносин. Наприклад: чоловік в запалі штовхнув жінку – вона не помітила. Через п’ять років він буде бити її на очах дітей. Ось жінка при своїх подруг зіронізувала над одягом свого хлопця – він не помітив. Через п’ять років вона буде принижувати його при співробітниках і партнерах по бізнесу.

Запам’ятайте – такі речі пропускати не можна. Ніколи. 

Звичайно, на початку відносин ви ще маєте шанс змінити уявлення людини про стосунки. Але на це треба звертати увагу. 

Це перша ознака.

Друга: примирення. Воно завжди й у всіх за одним сценарієм. Хто-небудь приходить перший і пропонує помиритися. Як людина може відреагувати на пропозицію помиритися? За великим рахунком, лише двома способами – погодитися або відмовитися.

І якщо ви підійшли, і сказали, мовляв, нумо мирімось, а людина з радістю відгукнувся – це добре. Якщо ви підійшли, а людина продовжує дутися і / або вимагає з вас особливих компенсацій – це привід насторожитися.

Особливо зверніть увагу, якщо людина починає вас у всьому звинувачувати, нести нісенітницю й гарячкувати: від такої особи потрібно триматися якнайдалі.

Людина, яка визнає свою помилку і йде на компроміси, розуміє, що відносини будуються вдвох. 

Якщо ж все навпаки, то це свідчить, що особа просто недозріла до відносин. Вона ще не знає як себе правильно поводити.

З такими можна веселитися, але серйозні відносини з ними – протипоказані.

З такими серйозних стосунків не вийде. Не сподівайтеся.

Ви згідні з цими твердженнями?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector