Не поспішайте викидати протерті джинси! Знаючи це ви їх не просто врятуєте, а перетворите на шедевр

Як важко знайти зручні та гарні джинси! Саме тому так сумно прощатися з улюбленими, які здавались ідеальними. Та ніщо не вічне – навіть найкращий одяг з часом зношується.

Найчастіше джинсова тканина протирається. І хоча дірки на штанах – це давно модний тренд. Але найчастіше вони з’являються зовсім в недоречних місцях. Та не поспішайте викидати улюблену річ. Цілком можна зарадити.

Як реанімувати протерті джинси!

Найперше і найголовніше завдання – не допустити збільшення дірки. Можна зробити латку, використовуючи джинс схожого кольору. Та поціновувачам креативу слід звернути увагу на оригінальніші варіанти. Наприклад, аплікацію чи вишивку. А для профілактики подальшого протирання можна зміцнити тканину в найбільш уразливих зонах – між ніг.

Як правильно зробити латку?

Аби якісно закрити дірку слід нашити заздалегідь підготовлену тканину на зворотний бік. Краще закрити більшу площу і кілька разів прошити, бажано на швейній машинці.

Пошепки

Якщо ж такий метод не до вподоби чи місце потертості цілком дозволяє використати більш помітний варіант можна придбати в спеціалізованому магазині наклейку-заплатку. Прикріпити такі досить просто, достатньо розмістити наклейку на місці дірки й добре пропрасувати. Створити аплікацію можна і самотужки із зовсім іншої тканини. Це чудовий варіант, який допоможе підкреслити власний стиль. 

Оригінально на джинсовому одязі виглядатиме і вишивка. Аби приховати дірку найкраще використовувати техніку гладь, та це більше підходить для приховання незначних пошкоджень.

Як дати потертим джинсам нове життя?

Якщо повернути джинсам пристойний вигляд не вдається – слід подумати про їх подальшу долю. Сьогодні існує безліч дизайнерів, які створюють цікаві аксесуари зі старих штанів. Наприклад, сумки, гаманці, подушки, елементи декору та жіночі прикраси.

Сьогодні надзвичайно популярна течія апсайклінг – це коли зі старого одягу шиють зовсім новий. І деякі рішення зовсім неочікувані. Зі штанів можна зробити не лише шорти, а й спідницю, жилет, домашній фартух чи навіть ковдру.

А як ви реанімуєте старі джинси?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector