Не поспішайте викидати упаковки від вологих серветок! Вони точно знадобляться вам у побуті

Передусім, ми нагадуємо вам про користь повторного використання пластику. Це береже екологію та економить вам гроші. До того ж якщо у вас добре з фантазією, то в результаті ви зможете отримати чудові саморобні речі, які точно знадобляться в побуті.

Сьогодні ми розповімо вам про один із них. Користуйтеся цим чудовим лайфхаком та діліться нам з іншими. Адже у кожного знайдеться бодай одна використана пачка від вологих серветок.  

Отож, корисною ця порада буде саме для панянок, які звикли стежити за собою. Ми звикли все і завжди носити із собою, бо ніколи не знаєш, у яку ситуацію втрапиш. Саме через це у наших сумочках часом утворюється чорна діра. Годі навіть знайти там якусь дрібницю. Тож, очевидно, вам знадобиться спеціальна місткість, яка б не давала дрібничкам розбігатися сумочкою.

Але не поспішайте шукати таку в магазинах чи в інтернеті. Зекономте гроші. Краще огляніться довкола і знайдіть підручні засоби, завдяки яким і зможете зробити все самотужки.

Отож, вам знадобляться:

Кришки від пачок вологих серветок.

Фетрова тканина.

Ножиці.

Гарячий клей.

Декор.

Процес:

Передусім прикладаємо до внутрішньої сторони кришечки фетр. І позначаємо розмір. Тепер вирізаєте шматочок тканини за формою.

Кріпимо тканину до пластика за допомогою гарячого клею 

Тепер зробіть усе те саме з іншого боку фетрового шматочка. Приклейте другу частину кришки внутрішньою стороною. У вас має вийти двосторонній органайзер для зберігання дрібниць.

А щоб прикрасити свій виріб, його слід декорувати. Для цього можете використати фетр, що залишився, або будь-яку іншу тканину. Просто обклейте нею зовнішню сторону кришок. Можете також використати додаткові прикраси. Як ось стрази, бісер чи стрічки. 

Це дуже зручний та простий у виготовленні органайзер, який триматиме дрібні речі разом і займатиме зовсім небагато місця в сумочці.

Однак туди помістяться, наприклад, невидимки, прикраси чи пігулки. Тож економте свій час та гроші і хай щастить!  

А вам знайома подібна проблема?

Чи спробували б створити такий органайзер?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector