Не потрібно варити буряк. Показую спосіб, яким готують буряк в ресторанах. Набагато простіше і смачніше

Досить часто можна натрапити на статті з різними способами приготування буряка. Найбільше публікацій про те, як запікати буряк у фользі. Все у цих рецептах правильно, крім однієї незначної деталі. Сьогодні ми про неї поговоримо.

Скоріш за все, я не сильно здивую господинь, але думаю, що вам буде цікаво це почитати.

Такий спосіб приготування буряка вважають одним з найкращих, а ще його використовують в ресторанах.

Буряк – досить оригінальний продукт. Коштує він дуже дешево, але з його допомогою можна надати блюду неймовірного смаку! Але спершу, його потрібно правильно приготувати. Я поділюся з вами інформацією про те, як краще приготувати буряк для салатів, де його потрібно нарізати великими кільцями. 

Приготування:

  1. Беремо наш буряк, ретельно його миємо під теплою водою.
  2. Відриваємо шматок фольги, наливаємо трішки олії в сам центр та насипаємо туди цукор і сіль.
  3. Після цього ми викладаємо на фольгу наш буряк. Поливаємо його олією та посипаємо цукром та сіллю.
  4. Акуратно загортаємо буряк у фольгу та ставимо в попередньо розігріту до 180-200 градусів духовку. Коли пройде година часу, то можете зубочисткою перевірити готовність. Якщо вона легко входить, то буряк вже готовий, якщо ж ні, то залишаємо надалі в духовці.
  5. Коли ви розгорнете фольгу, то помітите, що у ній сухо. Це означає те, що всі соки та поживні речовини залишилися безпосередньо в буряку.
  6. Чиститься такий буряк дуже легко, шкірка буде злазити самотужки.

Хвилинка теорії.

За допомогою солі та цукру ви зможете підсилити смак буряка. Якщо будете готувати буряк таким чином, то точно не пошкодуєте. Буряк, який вариться в каструлі, досить часто втрачає свій смак, оскільки він йде в воду. Такі прості інгредієнти як: олія, сіль та цукор, легко вбираються в буряк та допомагають йому в рази стати смачнішим та насиченішим.

А ви пробували запікати буряк?

 

 

 

Lida
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: