Не роби так: 10 помилок домашнього фарбування, які псують твоє волосся

Вирішили пофарбувати волосся в домашніх умовах? Навіть маючи перед очима інструкцію по фарбуванню, не завжди виходить уникнути прикрих помилок. Результат рідко буде таким же ідеальним, як якщо ви довірите цю процедуру професійного майстра. Якщо ви все ж вирішили випробувати на собі домашнє фарбування, ось кілька моментів, на які варто звернути увагу.

Помилка 1. Забути про тест на алергічну реакцію

Не ігноруйте тест на алергію. Виробники це пишуть на кожному пакуванні, але багато хто не бере це до уваги. Алергічний тест потрібно робити обов’язково, якщо ви придбали новий барвник, маєте схильність до алергічних реакцій та фарбуєте дитину або підлітка.

Памятайте, що один тест може вберегти вас від тривалого лікування.

Помилка 2. Одночасно фарбувати все волосся на голові

Наше волосся має різну структуру в залежності від зони та наявності попереднього фарбування. Тому барвник може зреагувати по-різному. 

Щоб волосся зберегти здоровим навіть після фарбування, потрібно чітко слідувати інструкціям. Найкраще починати фарбувати пасма на потиличній зоні, оскільки саме там волосся має більш щільну структуру. Обережно слід фарбувати волосся, яке росте по периметру голови. Воно там зазвичай тонке та ламке.

Помилка 3. Розраховувати, що у вас вийде такий же колір як на пакуванні

Майбутній колір волосся залежить не лише від барвника, а й від стану та кольору вашого волосся. Потрібно додатково освітлювати волосся, щоб отримати бежевий, попелястий, платиновий, солом’яний, світло русявий відтінки.

Для цього потрібно купити барвник для освітлення базового кольору.Важлива деталь – концентрація окислювача не повинна бути понад 6%. І лише після використання цього засобу можна наносити бажаний відтінок. 

Для темних тонів потрібно глянути на пакування, там зазвичай вказаний результат в залежності від вихідного кольору волосся.

Пошепки

Помилка 4. Зафарбовувати нерозчесане брудне волосся 

Фахівці попереджають, що волосся до фарбування необхідно ретельно розчесати. Не варто довго збирати бруд на волоссі перед фарбуванням. Особливо якщо ви використовуєте засоби для укладання. Велика кількість лаку для волосся може перешкоджати проникненню барвника в волосся.

Помилка 5. Нанесення ополіскувача або бальзаму перед барвником

Перед фарбуванням волосся не треба використовувати різні кондиціонери і бальзами. Вони обволікають волосся невидимою плівкою, яка заважає фарбі робити свою роботу. А ще – не варто наносити фарбу на волосся, на яких є лак, гель, піна – все це теж може зіпсувати результат.

Помилка 6. Використовувати фарбу для волосся не за призначенням

Не використовуйте фарбу для фарбування волосся на бровах і віях. Це може вплинути на красу, якість і навіть на ріст брів і вій, не кажучи про крайні випадки – коли всі вони можуть обсипатися! До того ж, так фарба з набагато більшою ймовірністю може випадково потрапити в очі.

Помилка 7. Прагнути яскравого відтінку шляхом збільшення часу витримки барвника

Не варто тримати фарбу на волоссі довше зазначеного в інструкції часу, сподіваючись на більш інтенсивний колір. Якщо ви вирішили збільшити час дії фарби на волосся – це може не тільки не поліпшити результат фарбування, але і погіршити якість волосся. 

Помилка 8. Фарбування вологого волосся

Ні в якому разі не можна фарбувати вологе та мокре волосся. Найчастіше таку помилку роблять під час освітлення. Після барвника, що освітлює, потрібно ретельно просушити волосся, а потім нанести тон.

Помилка 9. Фарбування шкіри одночасно з волоссям

Фарбувати слід обережно, щоб не попадати барвником на шкіру за межами росту волосся. Зазвичай вона там чутлива й може відреагувати зовсім несподівано.

Помилка 10. Втирання фарби в шкіру голови

Ви фарбуєте волосся, а не шкіру голови! Ні в якому разі не наносьте фарбу масажними рухами, це потрібно робити за допомогою спеціальної кісточки або пензля. Якщо вам незручно самостійно пофарбувати собі коріння або волосся, то зверніться по допомогу до рідних.

А ви допускаєте схожі помилки?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector