Не робіть так, якщо хочете виховати зі свого сина справжнього чоловіка!

Не робіть так, якщо хочете виховати зі свого сина справжнього чоловіка!

Так склалось, що я зі своїм чоловіком Євгеном не зійшлись характерами і вже через два роки після одруження вирішили розлучитись. Однак в нас залишився син, якого я виховувала сама. Мені як матері хотілося дати синочкові все і навіть більше. Зі шкіри вилазила, щоб дитині було добре. Один словом Назарчик мав усе, що забажав.

Та одного разу, мої подруги мені дорікнули:

⁃ Іра, ми розуміємо, що ти сама без чоловіка і хочеться дати дитині все, але ти занадто бігаєш біля свого сина, дуже багато сюсюкаєшся з ним.

⁃ Та що ви таке кажете? Краще на себе подивіться, а не мене обговорюйте — обурливо відповіла тоді їм я.

⁃ Ну вважай, щоб потім твій Назарчик не виліз тобі на шию — далі говорила мені одна.

Розлютили мене тоді подруги. Я навіть перестала з ними спілкуватися. Однак своїх методів виховання я не збиралась змінювати.

Пошепки

Так минуло багато років, синок виріс, а його забаганки тільки примножуватись: новий найкрутіший телефон, найкращий одяг, планшет, завжди різноманітна їжа вдома… Якось мені це все набридло і я вирішила поговорити з Назарчиком про те, що він вже дорослий, повинен сам заробляти гроші та навчатись нарешті самостійності. Однак така розмова завершилась лише скандалом.

Саме тоді я зрозуміла, що подруги мали рацію. Я занадто шкодувала його, а тепер маю такого сина, якого сама виховала.

Проте дякувати Богу у його житті з’явилась дівчина, яка кардинально змінила Назара. Саме вона змотивувала його стати кращим, бо якби не вона, напевно він і далі б цілими днями сидів у своєму планшеті та бавився в дурнуваті ігри.

Тому закликаю усіх матерів не повторювати моїх помилок й виховувати своїх синів справжніми чоловіками, а не маминими синочками. Хоч як би важко не було самим виховувати дітей, але не варто перестрибувати себе задля їх комфорту. Повірте, їм окрім вашої любові більш нічого не треба.

Чи погоджуєтесь зі мною ?

Більше цікавих життєвих історій тут – https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector