Не робіть цього, щоб не виглядати, як бідна жебрачка

Говорити за вас можуть не тільки вуста та очі. Чимало фактів про вас співрозмовник дізнається і завдяки  поведінці, міміці та рухам, які ми, на жаль, не завжди контролюємо. 

Мова тіла може розповісти навіть про фінансове становище людини.

Інколи й чоловіки після тривалого спілкування зі своєю обраницею починають наслідувати її звичкам на підсвідомому рівні. 

Ми хочемо відкрити вам кілька секретів, які допоможуть бачити оточуючих наскрізь. Для цього достатньо звернути увагу на їхні жести і розшифрувати їх. 

El lenguaje corporal: expresión más allá de la voz - Mediale

Значення жестів:

1. Поправляє волосся і одяг

Багато жінок недооцінюють свій зовнішній вигляд, адже у їхній голові сидить тверде переконання, що у них невдалий гардероб чи зачіска. Коренем проблеми і відсутності впевненості в собі є скрутне фінансове становище. 

2. Тримає сумочку при собі

Жінка, яка з недовірою ставиться до світу й оточуючих людей, намагається створити навколо себе безпечну зону комфорту, притискаючи в обіймах сумочку. Зазвичай усередині вона тримає найцінніші речі: гаманець, телефон, ключі, документи тощо. Про яку жіночність в цей момент можна говорити?

Пошепки

3. Опущена голова

Голова, похилена вниз, є свідченням невпевненості в собі та внутрішніх переживаннях. Дуже часто причиною такого стану є фінансові труднощі. У будь-якому разі завжди потрібно знати собі ціну і гордо нести звання Людини. 

4. Розглядає оточуючих

Бідні люди мають звичку пильно розглядати оточуючих. Вони прискіпливо оцінюють їхній образ, вишукуючи брендові речі. Однак у сучасному світі багатії часто вдягаються максимально просто, зручно й непомітно. Їм немає потреби самостверджуватися через зовнішній вигляд, адже у них і без того достатньо висока самооцінка. 

5. Тре ніс

Жінка підсвідомо тре ніс, якщо почувається ніяково чи некомфортно. Ця звичка настільки поширена, що є навіть історія з часів партизанської війни під час Другої світової. Таким чином офіцерам вдалося вивести на чисту воду партизанку, яка вдало маскувалася. 

Це тільки скупі приклади цілого спектру поведінки бідних людей. Є ще чимало деталей, які видають наше істинне обличчя, а ми про них навіть не здогадуємося. 

Втім, ми розповіли вам про найбільш промовисті із них. 

Тож не дозволяйте своєму тілу говорити більше, аніж ви хочете розповісти співрозмовнику.

Чи помічали ви у своїй поведінці якусь із цих звичок? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector