Не шкодуйте за грошима. Якщо їх втратили – значить відкупились від біди. Згодом зрозумієте

Ми живемо у важкі часи. Ми звикли втрачати. Втрачати близьких, оселі, спокій, можливості, гроші й навіть майбутнє. І кожна втрата болісна, важлива для людини. Та далеко не всі вони варті сліз.

Щоразу, коли хочеться кричати через втрачене матеріально – варто зрозуміти, що всесвіт забрав це не просто так, він вберіг, взяв плату за щось значно більше.

Моя далека родичка страшенно побивалась, адже втратила житло в Херсонській області. Вона встигла вивезти сім’ю, рідні були поруч у теплі, вони мали дах над головою, їжу і все необхідне. Та вона не знаходила спокій через свій дім. Плакала щоночі, шкодувала, що не залишилась. А тоді дізналась, що в будинок влучив снаряд. І їй не було вже сумно, вона міцно обійняла рідних і подякувала Богові, що виїхала.

Пошепки

А інший знайомий важко захворів і вже не міг працювати. Він увесь час лікувався, через це його бізнес збанкрутів. Чоловік переймався і не знав, що робити. А тоді лікар повідомив, що він одужав. Тієї миті прийшло розуміння, що усе інше немає значення. Такою була ціна життя. А заробити гроші завжди можна.

А одного разу мені наснився дивний сон. Наче у парку я зустріла незнайомця і просто так віддала йому гроші, ще й сказала “Донечку не чіпай!” Довго я не могла збагнути, до чого ж це. А тоді минув тиждень, і моя донька поверталась зі шкільної дискотеки. Вона прийшла в сльозах і просила, щоб я її не карала. Виявилось, якийсь негідник в парку відібрав в дитини дорогий телефон. Я засміялась і щиро зраділа. І не шкода телефону. Головне, що злодій не чіпав доні.

Всесвіт полюбляє баланс. Він забирає, аби захистити від більшої втрати. Вважайте, що це плата і дякуйте Богові. Адже лише нематеріальні речі справді мають цінність. Згодні?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector