– Не соромно вам під час війни застілля влаштовувати! – Чоловік весь час гостей кличе. Мені це набридло, вирішила їх провчити

До весілля мені подобалось, що в Дмитра така весела родина. Щотижня вони влаштовували застілля з алкоголем і музикою. Спочатку я думала, що вони щось святкують, та потім виявилось – спосіб життя такий.

 – Розумієш, після важкого тижня треба якось розслаблятись, відновлювати сили.

І це б нічого. Але після того, як ми побрались, ці гуляння почали влаштовувати в нас. Мені ж кортіло показати себе гарною господинею, тому й старалась, столи накривала. Та згодом я порахувала, що одне таке “свято” мені вилітає в серйозну копійку. З сімейного бюджету ми на місяць на це все витрачали 6 тисяч гривень. Як на мене, це занадто.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Згодом я народила доньку. Тоді очікувала, що все зміниться. Адже хто набридатиме новоспеченій мамі. Та Дмитро й далі запрошував усіх до нас. Ви не уявляєте, як важко мені було. Згодом ще й війна почалась. Гроші треба було економити. Якось я не витримала й сказала чоловікові.

 – Не соромно вам під час війни гуляння влаштовувати?

 – Люба, навпаки треба збиратися з рідними. Хто ж знає, що завтра буде.

Для мене це були порожні відмазки. Нещодавно свекруха зателефонувала і шокувала мене заявою.

Пошепки

 – Слухай, ти цього тижня вже ту курку не випікай. Набридла магазинна курятина. Не знала, як тобі вже сказати. 

 – Цього тижня я нічого не готуватиму, – не  витримала я.

Звісно, після цього вона поговорила з Дмитром, поскаржилася на нахабну невістку. Чоловік влаштував мені скандал. І тоді терпець мені увірвався.

 – Слухай, ми не багатії, а викидаємо на ці застілля солідну суму. Це не правильно, тим паче зараз. І взагалі мені набридло. Хочеш – готуй для них самий, я навіть не вийду.

Страшенно Дмитро образився, але зателефонував своїй рідні та сказав, що все скасовується. Потім зібрався і пішов. Повернувся вночі. А коли я спитала, де був, різко відповів:

 – Не хотіла, щоб ми тут сиділи – то тепер і не питай. 

Мені вкрай прикро. Боюсь, що шлюб мій під загрозою. Найбільше я лиха на свекруху, вважаю, що це вона винна. Не знаю, що далі робити. Дозволяти гуляння чи ні?

Більше цікавих життєвих історій тутhttps://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector