Не судіть, і не судимі будете

Легко засуджувати інших людей. Не своє — не болить. Нещодавно моя знайома прийняла іслам, вийшла заміж за араба і поїхала за кордон. Її засуджували всі — від малих до великих. Ну, ось як вона могла витворити таке ?!

Особливо були обурені чоловіки різного віку, які знають її. «Арабська підстилка» — це найбільш м’яке їх висловлювання. І жінки у яких в житті все ідеально. Ці теж не розуміли її вчинку.

І якось так бридко стало, від усіх цих постійних пересудів. Особливо, коли вони схиляють її на різні лади і закінчують своїм одвічним «Ну що, їй наших мужиків мало? Ось, Петро … Ну і що, якщо він кульгавий, косий на одне око і тверезим його ніколи ніхто не бачив. Ось чому він їй не підходить? Він же не одружений …»

Наших мужиків мало ?! А хтось із цих наших мужиків, хоча б раз про її існування згадав? Хто з чоловіків, які працюють з нею, хоча б один раз, допоміг сумки до будинку дотягнути непідйомні? Або хто, в негоду до будинку підкинув? І взагалі, вона досить приваблива жінка, чому вона повинна жити з абсолютно огидним пияком? Але, головне, нашим. 

Коли погано говорять чоловіки, це зрозуміло — вражене самолюбство і таке інше. Але коли починають в таких випадках перемивати кістки і жінки … І, найімовірніше, кожна з осіб жіночої статі, які працюють з нею, прекрасно знає її історію.

Те, як її чоловік пішов до кращої подруги, залишивши її одну з хворою дитиною і старенькою мамою. Те, що вона брала будь-які підробки, щоб тягнути сім’ю і оплачувати кредити чоловіка, про які він благополучно забув. І то, як вона поховала маму. Про її непросте життя можна говорити дуже довго, але справа не в цьому !!!

Зараз вона нарешті щаслива! І саме цей арабський чоловік зміг змінити її життя, саме тоді, коли вона втратила надію. Підтримав її, в найважчий час, оплатив лікування дитині, подарував їй турботу і любов. Він зробив її щасливою. І потрібно просто порадіти за неї! Щиро і від усього серця.

I
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: