Не терпиш кішок? Тоді тобі пора задуматися про своє психічне здоров’я …

Коти – це домашні улюбленці багатьох людей.

Вони настільки милі та неймовірні, що зачаровують людей своєю мордочкою протягом тисячоліть. Коти навіть зображенні на стародавніх малюнках та описуються в різних творах. Правда, існують люди, які не люблять котів, і ми сьогодні з’ясували, чому так трапляється.

Чому люблять кішок

Коти не залишають байдужими нікого – хтось без них не може прожити й дня, а інший демонструє відверту неприязнь до цих тварин. Другі часто не можуть пояснити чому відчувають негативні емоції до цих чотирилапих. Насправді, це справа не у вподобаннях кожної людини. Психологи стверджують, що нелюбов до кішок може свідчити про певні проблеми з психічним здоров’ям. 

Цікаво є те, що серед людей в цьому плані немає посередностей: або щире захоплення котами, або відверта неприязнь. Ось в чому криється відповідь.

Кожен кіт володіє унікальною системою енергетики, яка здатна відновити біополе людини. Часто ще котів називають лікарями, адже вони допомагають зцілювати багато хвороб.

Кіт демонструє атмосферу всередині дому, у якому проживає. В хорошій сім’ї домашній улюбленець буде рости здоровим та активним. А от при частих скандалах навіть коти перетворюються в агресивних тварин.

Коти – дуже розумні істоти, які вміють розрізняти емоції своїх господарів. Також вони відчувають і негативне ставлення до себе. Можна помітити, що є люди, до яких кішки не йдуть і явно їх цураються. Це говорить про те, що, швидше за все, від цієї людини виходять негативні емоції.

Загалом психологи поділили людей, які не люблять кішок, на декілька груп.

Хто не любить котів:

1. Люди, які мають алкоголічну залежність.

2. Жінки з гірким досвідом, які часто приховують образу на чоловіків. В цю групу людей також належать люди, які в дитинстві піддавалися фізичному і моральному насильству. 

3. Недолюблюють кішок люди з кармічними гріхами: злочинці, ґвалтівники, злодії. Людина відчуває, що кіт знає про її злі помисли на енергетичному рівні. 

4. Люди, які постійно прагнуть самоствердження та визнання. Це особистості з низькою самооцінкою, які відчувають свою недооціненість. 

Ви любите котів?

U2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector