Не відмовляйся від кохання! Відмовся від того, хто не знає, як тебе кохати

Не відмовляйтеся від кохання!

Воно теж має бути особливим: почуття щасливі тоді, коли ви відчуваєте себе повноцінними в цих стосунках. Вони мають бути гармонійними та природніми. Відкривайте своє серце лише після того, як покохаєте себе. Не випрошуйте увагу, час, емоції — все це має бути само собою. 

У кохання немає місця болю та страху — воно має приносити задоволення.

Відмовитися від кохання – велика помилка

Якщо партнер намагається вас змінити, завжди натякає на ваші недоліки та висловлює своє незадоволення — слід задуматися. Чи хочете ви змарнувати все своє життя на такі стосунки? Якщо ви вступаєте у відносини з людиною, це не означає, що ви маєте обмежувати себе. Шлюб створюється не для того, щоб зіпсувати життя один одному, він навпаки — надає крила. Правильна людина поруч дарує вам впевненість в собі та у своїх вміннях і ви навпаки досягаєте більших висот.  

Краще відмовтеся від тих людей, які не знають, як вас любити. Якщо вам не комфортно з людиною, вона приносить вам страждання та біль, то йдіть з цих стосунків. Навчіться розрізняти справжнє кохання та не давайте можливості вдаванню почуттів.

Не можна змусити любити себе і дорожити собою. Якщо ви відчуваєте холод у стосунках, зневагу, то краще відпустити партнера.

Не відмовляйся від любові через токсичні стосунки

Зазвичай ми обираємо тих, хто взагалі не схожий з нами. Нас приваблює щось цікаве та незвідане — люди з іншими поглядами на життя, думками та захопленнями. Спершу такі стосунки просто зачаровують, вони охоплені неймовірною таємничістю. Однак згодом все це перетвориться на непорозуміння, протиріччя, конфлікти.

Стосунки стануть справжнім жахом, адже навіть у звичайних побутових проблемах ви будете стикатися з непорозуміннями. Вихід тоді постає один: або покинути ці стосунки, або змінювати свої звички та спосіб життя заради партнера. Але чи варто воно того? Ми просто втратимо себе в токсичних відносинах.

Сильні почуття засліплюють нас. Навіть якщо близькі говорять нам, що це не наша людина – ми не бажаємо нічого слухати. Адже ми закохані, зачаровані. Але, чарам властиво розвіюватися. І тоді стає боляче. Страшно. Сумно і якось порожньо.

Порожнечу може заповнити лише щире та вірне кохання, не бійтеся його, саме з ним ви зможете залишатися собою і бути дійсно щасливими.

Що для вас означає кохання?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: