Не викидайте кукурудзяні волосинки! Вони дуже корисні для здоров’я

Чимало людей ставиться до кукурудзяного рильця як до відходів при очищенні качанів. Однак при вивченні їх хімічних компонентів було виявлено, що вони мають  лікувальний ефект.

Кукурудзяні рильця — це ціле джерело поживних речовин. У ньому містяться жирні й ефірні олії, вітаміни К і С, пантотенова та аскорбінова кислоти, танін, сапонін, інозит, гіркий глікозид, а також такі макроелементи, як мідь, залізо, хром, алюміній і марганець. Завдяки такому унікальному складу, ця рослина може бути використаною для лікування численних хвороб.

Кукурудзяні рильця відомі своїми цілющими властивостями, які застосовують для лікування захворювань:

  • При холециститі, гепатиті, цирозі та інших захворюваннях печінки кукурудзяні рильця можуть призначатися у вигляді настою або відвару.
  • Кукурудзяні рильця містять фітостерини. Дослідження американських вчених показали, що досить 2 грамів фітостеринів на добу, щоб знизити холестерин на 10%.

  • Рильця містять вітамін С — антиоксидант, який захищає серцево-судинну систему від пошкодження вільними радикалами. Стимулює кровообіг.
  • Вітамін К, в складі кукурудзяних рилець позитивно впливає на згортання крові. Вони сприяють збільшенню тромбоцитів в крові. Цю властивість можна застосувати й при лікуванні геморою 
  • Відвари та настої з кукурудзяних рилець прискорюють виведення сечі й сприяють дробленню сечових каменів. В урології їх використовують для лікування від сечокам’яної хвороби, циститу, набряклості, інфекції сечових шляхів і сечового міхура.
  • Завдяки сечогінним властивостям, кукурудзяні рильця очищають організм. Шляхом цього поліпшується засвоєння вітамінів і корисних речовин.
  • У кукурудзяних рильцях міститься амілаза. Фермент уповільнює потрапляння глюкози в кров, що корисно для профілактики та лікування цукрового діабету.
  • Кукурудзяні рильця очищають печінку її від токсинів, забезпечують вітамінами та покращують роботу.

Як приймати кукурудзяні рильця?

Чай з кукурудзяних рилець багатий калієм і має м’який солодкуватий і освіжаючий смак.

Складові:

кукурудзяні рильця — 3 столових ложки.

вода — 1 літр.

Приготування:

У киплячу воду всипте кукурудзяні рильця.

Варіть 2 хвилини на слабкому вогні.

Випивайте 2-3 чашок в день.

А ви вже спробували чай з кукурудзяних рилець?

Lida
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: