Не вірте філософам! Їхні мудрі фрази – нісенітниця. Я поясню чому

Усі ми захоплюємось видатними людьми. Читаємо вислови філософів, виписуємо цитати. І ніхто не замислюється, що усі ці мудриці – звичайні люди. Часто нещасливі, далеко не успішні, які багато помилялись. Просто проаналізуйте, скільки видатних померли молодими він алкоголізму чи наркотичної залежності. Скільки зчинили суїцид?

От, наприклад, автор відомого нам усім вислову “Все, що мене не вбиває – робить сильнішим” Фрідріх Ніцше був людиною з чисельними психічними розладами. Врешті він втратив розум і помер. Тож чи варто вірити його словам?

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше статей з психології за посиланням – https://t.me/+On4TH8CvEjplMjA6

Філософи писали пишні слова, аби привернути увагу, прославитися. Насправді вони просто заробляли гроші або шукали визнання. А прості люди, роззявивши рот, й досі вірять в ці побрехеньки. 

От розберіть цей вислів Ніцше. Невже й справді ви стаєте сильнішими від ударів долі? Та ні! Можливо більш байдужими, озлобленими. У вас помирає довіра, безтурботність, доброта. З щирої та ніжної людини поступово перетворюйтесь на товстошкірого вередуна. Рубець від травми завжди грубшає. 

Пошепки

Тож, все, що нас не вбиває – знищує наші душі. Поступово і болісно. Що ж далі. Ви можете жити до старості й бути мертвими всередині. 

Та це не означає, що слід здатися після першого ж удару долі. Ні! Зовсім ні! Просто не очікуйте, що згодом ви станете сильнішими. Будьте готові до того, що буде важко морально, розбитість неминуча. І не треба звинувачувати себе в слабкості. Це нормальна реакція. Прийміть цей біль, образу, зробіть висновки і йдіть далі.

Не вимагайте від себе багато! Ви не мусите бути титанами! Ви нікому нічого не винні!

А які вирази відомих вам здаються безглуздими?

Більше цікавих та корисних статей з психології шукайте тут – https://t.me/+ip4OLY7feqc1OTQy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector