Не всі знають, для чого потрібні 3 відсіки в пральній машині

На сьогодні пральна машина вже давно перестала бути розкішшю, скоріше – необхідність, однак попри таку популярність ще не усі розуміють, як правильно користуватися цим гаджетом. Звичайно, всю інформацію можна знайти і в інструкції до пральної машини, правда, не всім це вдається, тому ми вирішили вам розповісти про це в нашій статті. 

Загалом в спеціальному відділені зазвичай є три відсіки, крайні з них позначаються цифрами або буквами, а середній відсік позначений квіточкою або сніжинкою. 

Відсік з римською цифрою І чи буквою А – сюди потрібно поміщати засоби, які призначені для попереднього прання або замочування. Коли одяг довше знаходиться у воді, пральні машинці легше вибити бруд, особливо застарілі плями. 

Відсік з римською цифрою ІІ або буквою В – відсік, куди потрібно поміщати базовий порошок чи засіб для прання, який підходить для більшості режимів.

У відсік, позначений сніжинкою або квіткою, потрібно поміщати ополіскувачі та кондиціонери, а також відбілювачі чи інші засоби для прання, які виконують додаткову функцію. 

Ось так легко розібратися в цій системі. Лотки розділені для того, щоб пральна машинка дозовано використовувала кожен засіб за його призначенням. 

Відмінності режимів прання

Режими прання також бувають різними, всі вони призначенні для різних тканин й використовуються з різною метою. Обирати той чи інший тип прання ви можете лише в конкретній ситуації, однак варто знати, що під час різних режимів змінюються такі технічні характеристики процесу: 

  • За температурою нагріву води (зазвичай від 30 до 90 градусів)

Синтетичні тканини варто прати при низьких температурах, щоб не зіпсувати якість, а от бавовняну білизну краще прати на вищих температурах води. 

  • За кількістю оборотів барабана

Щоб отримати максимально сухий одяг з пральної машинки, потрібно обирати високі обороти барабана, при цьому враховувати, чи не зіпсує даний режим одяг. В основному максимальний віджим в машинці – 1000 оборотів в хвилину.

  • За алгоритмам обертання барабана

Так делікатні тканини зазвичай слід прати з плавними та м’якими оборотами. 

Ви знали про це?

U2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector