Навіщо аж 3 контейнери у пральній машинці – пояснюємо детально. Адже одиниці знають, для чого вони насправді потрібні

На сьогодні пральна машина вже давно перестала бути розкішшю, скоріше – необхідність, однак попри таку популярність ще не усі розуміють, як правильно користуватися цим гаджетом. Звичайно, всю інформацію можна знайти і в інструкції до пральної машини, правда, не всім це вдається, тому ми вирішили вам розповісти про це в нашій статті. 

Загалом в спеціальному відділені зазвичай є три відсіки, крайні з них позначаються цифрами або буквами, а середній відсік позначений квіточкою або сніжинкою. 

Відсік з римською цифрою І чи буквою А – сюди потрібно поміщати засоби, які призначені для попереднього прання або замочування. Коли одяг довше знаходиться у воді, пральні машинці легше вибити бруд, особливо застарілі плями. 

Відсік з римською цифрою ІІ або буквою В – відсік, куди потрібно поміщати базовий порошок чи засіб для прання, який підходить для більшості режимів.

У відсік, позначений сніжинкою або квіткою, потрібно поміщати ополіскувачі та кондиціонери, а також відбілювачі чи інші засоби для прання, які виконують додаткову функцію. 

Ось так легко розібратися в цій системі. Лотки розділені для того, щоб пральна машинка дозовано використовувала кожен засіб за його призначенням. 

Пошепки

Відмінності режимів прання

Режими прання також бувають різними, всі вони призначенні для різних тканин й використовуються з різною метою. Обирати той чи інший тип прання ви можете лише в конкретній ситуації, однак варто знати, що під час різних режимів змінюються такі технічні характеристики процесу: 

  • За температурою нагріву води (зазвичай від 30 до 90 градусів)

Синтетичні тканини варто прати при низьких температурах, щоб не зіпсувати якість, а от бавовняну білизну краще прати на вищих температурах води. 

  • За кількістю оборотів барабана

Щоб отримати максимально сухий одяг з пральної машинки, потрібно обирати високі обороти барабана, при цьому враховувати, чи не зіпсує даний режим одяг. В основному максимальний віджим в машинці – 1000 оборотів в хвилину.

  • За алгоритмам обертання барабана

Так делікатні тканини зазвичай слід прати з плавними та м’якими оборотами. 

Ви знали про це?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector