Не забувайте повертати

В кінці минулого тижня потрібно було з дітьми в поліклініку на прийом. Вийшли з дому, дочекалися і зустріли в сусідньому дворі старшого сина, який йшов зі школи.

Після цього, вже на вході до лікарні, хтось дзвонить дружині. «Вітаю! Ваша дитина загубила на вулиці смарт-годинник, я підібрав, ваш номер списав з дисплею, подзвонив ось. Приходьте забирайте туди-то-туди, квартира така, буду чекати!»

З’ясовується, що син поки йшов зі школи вирішив його зняти, щоб він не заважав йому грати з друзями по дорозі додому і поклав його в бічню кишеню портфеля.

До кінця не застебнув замок, ось і вилетів. Природно після прийому у лікаря зайшли в магазин, купили презент у вигляді смачного шоколаду і пішли до товариша, який знайшов наш годинник. Син особисто вручив йому презент в знак подяки і сказав велике спасибі. Той спочатку ввічливо відмовлявся, але в підсумку прийняв.

Уже вдома поговорили і з сином, обговорили всю ситуацію і з легкістю пораділи, що добре все таки що є хороші люди …

А ось вчора приїхав з роботи і біля під’їзду згадав, що у рудої морди кота закінчився корм. Треба купити. По дорозі в зоотовари підходжу до арки між будинками, як з неї на всіх парах вибігає хлопчик з м’ячем.

Арка до слова дуже прохідна, але крім мене в той момент там нікого не було. Тут на виході з неї на снігу на  видному місці побачив телефон. Перша думка — того хлопчика. Підібрав, зняв з блокування — працює і без пароля.

Це добре! Прийшов додому, відразу ж подзвонив батькам господаря телефону, повідомив новини і свою адресу. Через пару хвилин на телефон подзвонила якась дівчина з контактів телефону і повідомила, що до неї тільки прибіг засмучений хлопчик.

Вже їй я повідомив адресу, а сам пішов на вулицю. Через хвилин 5 зустрів його біля свого під’їзду, і мав рацію — той самий, який пробігав з м’ячем повз мене, на вигляд років 8-10. Повернув господареві його законну річ.

— Футболом займаєшся? Любиш бігати?

— Ага! Спасибі вам велике!

— Молодець! Тільки кишені не забувай застібати! І татові подзвони, попередь що телефон ти вже забрав!

Уже ввечері, через години так 3-4 дзвонить домофон. Прийшов цей самий хлопчик і вручив мені велику банку кави і ще раз подякував!

Що це було? Події з різницею в кілька днів. Просто якась перевірка.

Частенько бувало, що іноді за добрий вчинок, тобі повертається тим же, але ця ситуація показала мені, що також потрібно не забувати повертати добром самому. :)

I
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: