Не засмучуйся, ти зустрінеш його! Того з ким можна подолати все. Ти це відразу зрозумієш

Можливо, зараз ти засмучена і розчарована. Можливо, ти не віриш, що десь на Землі є найрідніша людина, яка розумітиме навіть без слів і підтримає у найважчу хвилину. Та одного разу це зміниться.

Ти зазирнеш в його очі – і знайдеш спокій, зрозумієш, що не треба більше шукати. І тоді все решта стане зайвим. Не буде потреби щоранку вдягати маску і бігти кудись в надії змінити життя. Ти не вдаватимеш радість, а будеш справді щасливою.

Тобі не знадобляться хитрощі й брехня, адже твоя людина бачитиме тебе наскрізь. Ти вже не схочеш іншого, адже матимеш все про що мріяла.

Зникне потреба бути сильною і незламною. Ти зможеш відпустити ситуацію і розслабитися. Нарешті зруйнуєш усі ті стіни, які будувала, аби захистити вразливу душу від втручань нещирих людей. Адже в тебе буде той, хто захистить, навіть якщо не проситимеш.

Ти завжди матимеш з ким поговорити, навіть вночі, коли бентежать надокучливі думки. Ти більше не будеш самотньою. Тебе підтримають в усіх прагненнях. І завдяки цьому твої амбіції лише зростатимуть. Ти знайдеш сенс, заради майбутнього, успішного і цікавого поряд зі своєю людиною. 

А як же солодко буде згадувати кожну мить починаючи від знайомства. Ти ловитимеш себе на думці, що не контролюєш свою посмішку. І дякуватимеш Богові за ту зустріч!

Пошепки

Тобі захочеться огорнути теплом, дбати, варити зранку каву та готувати найсмачніші у світі сніданки. Ти перейматимешся через здоров’я та даруватимеш усе найкраще без жодних сумнівів.

Тобі буде байдуже, що думають інші. Адже щодня повертатимешся в найдорожчі обійми. Буде однаково, де ти, головне, щоб поряд билося рідне серце. Адже це і є дім! Не стіни з каміння чи цегли, а близька людина поряд!

Ти нарешті зрозумієш, яке воно те відчуття, коли хочеться мати сім’ю, коли не страшно наважитись на народження дітей. І не буде ніяково сказати “Кохаю”.

Ти зрозумієш – так має бути! Заради цього варто жити. Адже сенс саме в тому, щоб дарувати щастя і знаходити в цьому найбільшу насолоду у житті!

Не бійся, ти зустрінеш свою людину! І світ зміниться назавжди!

А ви вірите в те, що кожен має свою половинку?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector