Не жертвуй собою, жінко, – не оцінять…

Часто батьки вселяють своїм донькам хибну думку, що вона повинна жертвувати власними інтересами заради сім’ї чи жіночого щастя. Звичайно, це говориться не прямим текстом, а інколи й використовуються казки, приказки чи навіть пісні. 

Приклади довго шукати не прийдеться. Просто згадайте, які казки читають дівчаткам – Попелюшка, яка гарувала на всю сім’ю, бідна сирітка з Морозко, яку зрадив батько. Автори всі таких Оленок Премудрих за тяжку працю нагороджують потім принцом й щасливим життям. Але в житті все далеко не так…

Дівчатка часто думають, поглядаючи на своїх змучених матерів, що саме така жіноча доля – робити все для своєї сім’ї. Багато хто це сприймають, як жіночий обов’язок. Вставати раніше всіх, готувати всім сніданок, прати речі та прасувати сорочки – обов’язок виключно жінки.

В житті ти можеш ходити на роботу, мати зарплатню більшу, ніж у чоловіка, але все одно чистота будинку та їжа залишається на твоїх плечах. А він потім скаже тобі, що з тобою не цікаво й піде до іншої жінки.  

При цьому всьому ти ще повинна себе тримати у формі. Готувати на вечерю смаколики, а сама в стороні їсти салат з гречкою, сім’ю ж таким годувати не можна. Але цим теж не треба захоплюватися, ти ж мати і дружина – модель з тебе вже не вийде.

Тіло в тонусі також не забувай підтримувати. І нічого що немає грошей на спортзал, увечері можна бігати на вулиці. А чоловік гроші економить, щоб придбати новий гаджет.

Пошепки

При цьому всьому не слід надто захоплюватися домогосподарством, на шиї чоловіка не можна сидіти, потрібно на себе гроші заробляти. Навіть якщо він дорікає за кожну витрачену копійку (в тому числі зароблену тобою), а в запалі сварки шукає, якби вщипнути боляче, зачепити за живе, а то і руку підіймає, п’є, зраджує?

Ти маєш бути мудрою і зберегти сім’ю попри все. І найгірше в цьому всьому, що жінки ще й оправдовуються, що вони все роблять заради майбутнього дітей.

Таких Попелюшок в реальному житті безліч, але до них не постукає у двері принц, нічого не зміниться, поки жінка сама не візьме ситуацію у власні руки. Чим більше жінка терпить зневагу та прощає, тим вища концентрація тих людей, хто цим користується…

Жінки, не забувайте про власні бажання й інтереси. Я не закликаю вас кидати все й робити те, що заманеться. Але хоча б інколи потрібно приділяти час собі…

Що ви думаєте з цього приводу? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector