Не змушуйте чекати своїх коханих надто довго…

Еріх Марія Ремарк писав: «Очікування роз’їдає душу». 

Тому завжди потрібно це пам’ятати. Особливо це стосується кохання. Кохана людина заслуговує поваги, тепла, ніжності і не повинна терпіти зневаги. Інколи терпіння може закінчитися і людина так і не дочекається хорошого ставлення. 

Таке трапляється надзвичайно часто, дві людини зустрічаються, закохуються і в них все добре, розвиваються стосунки, поки не приходить пора серйозно приймати рішення. І тоді один з партнерів починає давати задню, починає роздумувати, чи правильний вибір робить, висловлює неготовність створювати сім’ю.

І кінець полягає в тому, що один з партнерів змушений чекати, поки інший розбереться в собі зі своїми власними «тарганами». Що при цьому відчуває той, якому доводиться очікувати «винесення вердикту», можна тільки собі уявити …

Терпінню також проходить кінець, яке б кохання не було сильним. Здається, що любов змушує нас терпіти й чекати роками, але насправді все це втомлює. Почуття вигорають та тліють з кожним днем. І чим довше думає партнер про свої наміри, тим менше вже хочеться іншому будувати з ним стосунки.

І от, коли терпіння вже немає, той, хто постійно чекав, як вірний слуга, обертається і йде. Він чи вона для себе вирішили — з мене досить солодких обіцянок, прохань, вони тоді усвідомлюють, що заслуговують на краще ставлення, вони теж хочуть, щоб їх цінили, кохали.

Це дуже виснажує душевно перебувати в очікуванні з людиною, яка не знає, хоче бути з вами чи ні. На підсвідомому рівні людина просто усвідомлює, що витрачає свій час на того, хто цього навіть не заслуговує, адже він може піти в будь-який момент. 

І от парадокс, як тільки один з партнерів робить таке рішення — інший  починає розуміти, яку помилку зробив. Не даремно говорять, що починаємо цінити лише тоді, коли втрачаємо.

Ви не можете змусити когось чекати вічно, поки не визначитеся. Було б наївно розраховувати на те, що вас будуть чекати тільки з тієї причини, що люблять. Або відкиньте всі сумніви, або просто відпустіть свого партнера. Тримати його в невіданні – ще й нечесно. Ви завдаєте йому біль і мучите.

Сумніви вбивають почуття, просто уявіть на хвилинку, що цієї людини не буде у вашому житті: ви відчуваєте полегшення чи сум? Ось це і буде відповіддю на ваше запитання. Якщо ви не уявляєте без нього або неї свого життя, то припиніть обдумувати за і проти, просто зробіть це, будьте разом щасливими. 

Найгірше те, що навіть та людина, яка щиро кохає, може також впадати у сумніви через внутрішні страхи, переживання, і псувати ті стосунки, які могли стати доленосними. Не чекайте, а просто робіть вибір. 

Чи стикалися ви з цим?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: